Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Školení Kočky >> 

Jak si udržet vaše kočka z Močení Kolem domu

se kočky občas močit mimo bedničky , takže pokud máte problém s vaší kočkou , musíte určit, zda je příčinou " havárie " je fyzická nebo emocionální . Pokud máte mnoho koček , vaše kočka může být postřik oblast, kterou chcete označit jako své vlastní . Kočky komunikovat s různými vůněmi ve svém sprej , a vaše kočka může být jednoduše zasláním zprávy na ostatní kočky . Musíte také zajistit, že neexistuje konkurence přes Toalety avrh se pravidelně měnit . Pokud je problém často se vyskytující , vzít si kočku k veterináři , aby se ujistil, že nemá fyzické problémy jako například ledvinové kameny . Věci, které budete potřebovat
bedničky
Fresh kočičí stelivo klipart Non - amoniaku čistící prostředky
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Ujistěte se, že všechny vaše kočky jsou sterilizovány . Kocour , který nebyl kastrovaný bude sprej plochy s malým množstvím moči , aby ženy vědí , že je aktivní a je k dispozici . Zatímco kocouři , kteří nebyli kastrované jsou s největší pravděpodobností ke stříkání , může ženy sprej - Jak kočky obou pohlaví , kteří byli kastrované nebo spayed . Spray je obvykle uloženy na svislých plochách , a uvidíte svou kočku zpět na povrch s ocasem ve vzduchu . Spray obsahuje chemické látky, které přenášejí zprávy do jiné kočky - jako vyprávění ostatní kočky , aby zůstali daleko - ale to vůně velmi štiplavý pro člověka . Pokud je vaše kočka je postřik kolem domu , budete pravděpodobně všimnete každé sprej jevelmi malé množství moči . To je proto, že vaše kočka může stříkat malé množství mnohokrát v mnoha různých oblastech . S vaší kočky , sterilizované bude snížit potřebu pro určité druhy stříkání , jako je postřik , který říká, ostatní kočky je vaše kočka je sexuálně aktivní, a jsou k dispozici .
2

mít jeden bedničky pro každou kočku v domě , a jeden navíc . Kočky jsou teritoriální a nezávislé , a některé kočky odmítají používat bedničky , který voní jako jiné kočky . Pokud máte čtyři kočky , váš dům by měl mít pět smetí krabice . Očistěte každé bedničky každý den , a zcela změnit podestýlku jednou za týden , aby se ujistil, vaše kočka silný čich není ohromen tím zápachem . Některé kočky se odmítají používat bedničky , který voní jako močí a výkaly . Pokud můžete cítit své Toalety , vaše kočka je jistě ohromen tím zápachem a lze je jednoduše zbavit sebe v oblasti, která není cítit faul na ni .
3

zajistili, že každý bedničky má dvě únikové cesty , a že každý box je přístupný pro kočky s omezenou schopností pohybu a orientace . Senior kočky a kočky , které byli zraněni , může mít potíže dostat se do a ven z vrhu krabic, které mají malé vstupní cesty nebo vchody , které jsou vysoko . Get Plain Old Toalety bez víka nebo dveří , pokud máte kočky, které mohou mít fyzické problémy s přístupem do bedničky . Také se ujistěte, vaše kočky nemohou být zasahoval nebo pasti ostatních koček při použití bedničky . Stejně jako lidé , kočky preferují klid a pohodu a zároveň zmírňuje sebe . Kočka, která se cítí stále napadal , nebo zasahoval může odmítnout použít bedničky , a budou hledat klidnější místa .
4

Vytvořit prostor , kde se vaše kočky mohou dostat od sebe . Kočky jsou z větší části osamělých bytostí , a nemají stálou společnost. Jasné police pro vaše individuální koček sednou na , nebo umístit malé tabulky v systému Windows tak, aby vaše kočka může mít nějaký čas o samotě . Kočky , kteří cítí, že jejich území je zasáhla bude stříkat " Stay Away " zpráv na další kočky - po celém domě
5

Vyčistěte spreje nebo močení s non - amoniaku čistší. . Kočičí moč obsahuje amoniak , takže pokud budete používat prostředky na bázi čpavku čistší vaše kočky budou i nadále být přitahovány k této oblasti . Použijte enzymatický čistič pro dosažení nejlepších výsledků .
6

Buďte ostražití , pokud je změna ve vaší domácnosti . Kočky nemají rádi změny , a bude sprej úzkosti zprávy nebo močit mimo toalety kvůli panice . Pokud se chystáte na dovolenou , pohybující se nebo získání nové dítě nebo domácí zvíře je vaše kočka může reagovat s Buďte trpěliví " nehod . " - Vaše kočka měla přizpůsobit se změnám během několika dnů . Pokud je vaše kočka není zvykly na změnu , může mu být příliš ve stresu nebo úzkosti a může vyžadovat cestu k veterináři . Behaviorální léky mohou pomoci v těchto případech .
7

Vezměte kočku k veterináři , pokudproblém přetrvává , zobrazí se vaše kočka se snažil se močit nebo nemůže ovládat své močení . Pokud je vaše kočka je nemocná , může se nebude moci ovládat svůj močový měchýř a může často močit v odlehlých oblastech . Pokud je vaše kočka se zdá být v bolesti, nebo je vyjící zvuky při močení ona může mít infekce močových cest ( UTI ) , ledvinové kameny nebo kočičí zánět močového měchýře -zánět močového měchýře . Je-li krev ve vaší kočky močí nebo pokud si všimnete některého z těchto příznaků , vezměte ji k veterináři najednou . Zánět močového měchýře může být život ohrožující , a některá z těchto podmínek jsou bolestivé pro vaši kočku . Vaše kočka může potřebovat léky nebo chirurgii k léčbě stavu .

Copyright © www.421948.com