Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Himálajské kočky Zdravotní problémy

Himálajské kočky , také známý jako himálajské - Peršany , se podobají perské kočky s siamské znaky . To je proto, že bylyvýsledkem pečlivé křížení mezi Peršany a siamských . Bohužel , Himalayans nebo " Himmies " jsou náchylné na všech perských zdravotních problémů . Face

Protožehimálajské má brachycefalickým nebo rovnou plochu , mohou mít problémy s dýcháním . Nemohou dostat dost vzduchu ochladit tím, lapal po dechu , stejně jako ostatní kočky mohou v horkém počasí , takže jsou náchylnější k úžehu .
Zuby

Další komplikace byt tvář dentální anomálií nebo nemají horní řadu zubů splňují spodní řádek . To může způsobit problémy s jídlem a podporuje plaku , zánětu dásní a zubní kaz .
Péče

Kombinace velmi hustou srst a velmi plochým čelem znamená, že Himalayan nemůže ženich svou anální , genitální oblasti . Výkaly mohou chytí na kabát a musí být odstraněny podle vlastníka , v souladu s " ASPCA Kompletní průvodce pro kočky . "
Oči

také kvůli ploché čelo, Himalayans jsou náchylné k třešeň očí a ucpání slzných kanálků . Byt tvář zužuje slzné kanálky tak, že oči jsou téměř neustále vytéká tekutina .
Jiné problémy

Himalayans , jako Peršané , jsou také náchylné k polycystické onemocnění ledvin , což je nevyléčitelné . Oni jsou také náchylné na různé kožní problémy , jako je infekce kožního onemocnění plísňové a mazotok Olesa , které mohou způsobit vypadávání vlasů , svědění a červené kůže .

Copyright © www.421948.com