Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Jak Spot Calico Cat

Často zmatený jako plemeno kočky ,Calico je lépe definován jako barevný vzor našel na kočkovité šelmy . Představa, že všechny Kaliko jsou ženy představuje další mýtus . I když je to nejčastěji v případě , že jsou vzácné případy, kdykartounů se ukáže býtsterilní samec. Rozlišování barev vzorů jenejjednodušší způsob, jak rozpoznat kaliko kočka . Kaliko nemůže přijít s žádnými čistokrevných papíry , protože to není technickyplemeno . Vzhledem k tomu, Kaliko nejsou čistokrevní , jsou nejčastěji součástí domácí krátkosrsté , část perské a část Marx . Pokyny
1

Zkontrolujte barevné označení kočičí . Chcete-li být nazývánkartounů , musí být přítomny tři barvy : černá, bílá a oranžová . Šedá , krémová a zázvor jsou variace těchto barev .
2

Zjistěte, zdakočka jepravda, kartounů neboželvovina . Pravda callicos mají velké bloky tří hlavních barev . Kaliko také zobrazit více bílé na jejich tělech , než želva - skořápky kočky . Všimnete-li si tři barvy vířily a smíchané dohromady , pak máte želva skořápkou kočku . Označení na želví - skořápky kočky jsou asymetrické .
3

zjistit, zda vaše kočka je žena nebo muž . Pouze 1 z každých 3000 Calico koček narozených je samec. V XXY chromozómy dávají kočkám jejich barevné značení , ale obvykle dělajíkocour sterilní . Pouze jeden z 10,000 z tříbarvá kocourů je úrodná .

Copyright © www.421948.com