Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Průměrná velikost novorozence Pomeranians

Pomeranians jsou malí psi s drobnými rysy obličeje , které se ztratili v hromadami dlouhou srstí . Podobají Čivavy s lví hřívou . Tato plemena jsou oblíbené s rodinami a mají tendenci stát se šéfem nad svými lidmi . Novorozená cedulky jsou velmi malé a vyžadují jemnou péči a zacházení , které jim pomohou vyrůst ve zdravé dospělé . Velikost Pomeranians

Novorozence Pomeranian štěňata váží méně než půl kilogramu , v rozmezí 2-5 oz. . Jejich malé kosti vyžadují jemné zacházení , protože jsou poměrně křehké . Jak štěňata rostou , budou dosahovat maximální hmotnost 3-7liber a stát 7-12palce vysoké v dospělosti .
Teplota prostředí pro novorozence Pomeranians

malý novorozenec Pomeranian můžete snadno dostat za studena , takže se ujistěte , že jsou v teple . Doporučená teplota je 95 až 100 stupňů Fahrenheita . V ideálním případě , že štěňata budou stále se svou matkou a mohou používat její tělesné teplo . Pokud tomu tak není , použijte tepelnou lampu během prvního týdne a nakonec pokles teploty až na 75 stupňů po třech týdnech .

Krmení a hydratace pro novorozence Pomeranian

Novorozené Pomeranians potřebují , aby zůstali hydratované . Mějte misku s vodou v okolí , aby hydratují vzduch . Štěňata budou pravidelně krmit od struku své matky . Pokud je ruka - krmil , použijte štěně - chov vzorec ve speciální lahvi nebo krmení trubice . Jejich trávicí systém jsou velmi citlivé , takže vzorce mohou být změněny pouze postupně . Pokudštěně ukazuje jakoukoli žaludeční nevolnost ,vzorec může změnit příliš rychle .
Klipart růst novorozence Pomeranian

se zdravou stravou , budenovorozenec Pomeranian kladen na několik uncí denně. Zkontrolujte svou váhu každý den na malé kuchyňské měřítku . Mějte záznam pro každého štěněte . Většina růstu dojde v rámci štěněte prvních šesti měsíců. Oni obvykle zastaví růst kolem jednoho roku věku . Pomeranians bude žít , že je asi 15 let .

Copyright © www.421948.com