Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Jak poznat , že máte modrou Pit Bull

Americký pitbull teriér je dodáván v několika barevných variantách , včetně populární modré pitbula . Tito psi jsou vlastněředí černou barvu , která se objeví modrá pro lidské oko jen . Některé Pit Bull chovatelé se snaží profitovat z jeho barvě modré jámy , volání těchto psů vzácná a nabíjení vysoké ceny za ně , ale oni se nijak neliší od ostatních pitbuly , kromě barvy . Pokud hledáte uspokojit vlastní zvědavost , existují určité charakteristiky se můžete podívat na zjistit, zda váš pes jemodrý pit bull . Pokyny
1

Prohlédněte si barvu svého pitbula nosu . Modrá pit bull bude mít uhlí šedý nebo modrý - šedý nos , nebo kombinace těchto barev a malé kousky růžové . Pokud váš pes má hnědé , černé nebo červené nos , pravděpodobně nemáte modrou pitbul .
2

Podívejte se na barvu vašeho psa srsti . Modrá Pit Bull kabát bude předevšímcharakteristické modro- šedá nebo antracitová šedá barva , případně s bílými skvrnami . Pokud váš pes má tmavě černá, červená , žíhaná , světle hnědá nebo hnědá srst , to asi nenímodrá pitbulteriér .
3

Prohlédněte si barvu svého pitbula očí . Pokud váš pes má modré, šedé nebo světle jantarově zbarvené oči v kombinaci s modrou srstí a nosu , je pravděpodobné,modrá pitbulteriér . Některé modré jámy mají tmavší oči , ale světlejší barvy jsou častější .

Copyright © www.421948.com