Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Jak se k nám teď psa

Výběr přijmout psa je rozhodnutí,život mění. Existuje mnoho rozhodnutí, které mají být provedeny , jako je například výběr plemeno psa přijmout . Na jihupracovní plemeno smíšené , aby se specifické vlastnosti se někdy říkáteď . Typy cur patří Catahoula Leopard Dog , jižní máčka Cur a Tennessee stromečkování žíhaná . Jako smíšené plemeno , curs jsou bez mnoha genetické predispozice k onemocnění a poranění o čistokrevných psů trpí . Teď psi mohou být přijaty od renomovaných útulcích . Pokyny dovolená 1

Použijte online adresáře , jako je například americká společnost pro prevenci krutosti na zvířatech ( aspca.org /přijetí ) nebo domácí zvířata Finder ( perfinder.com ) najít útočiště ve vaší oblasti . On-line adresáře jsou fotografie psů jsou k dispozici pro přijetí , které mohou být filtrovány podle charakteristik , jako je věk a plemeno . Použijte hledaný výraz " cur " omezit vyhledávání na cur psy .
2

Identifikovat cur psa, který byste zvážit přijetí . Poznámka: všechny údaje o jeho temperamentu k dispozici na webových stránkách , včetně jakéhokoliv historii agrese vůči dětem , jiným psům a malých zvířat . Použijte svůj instinkt , ale také spoléhat na rozum a předvídavost . Váš nový pes bude vaším společníkem po mnoho let .
3

Navštivte psa v útulku . Když poprvé přiblížit cur psa , věnujte pozornost tomu, jak to Pozdravuje vás . Uši vpřed a ocas nahoru jeznamení přátelské uvítání . Uši zpět a ocas dolů může signalizovat strach a agresi . Navštivte alespoň dvakrát chodit a pohladit psa být jisti, že jsou kompatibilní .
4

Když si vyzvednout nového mazlíčka vzít domů , přinést límec , vodítko a žvýkat hračky pro jízdu domácí . Ujistěte se, že shromáždit dokumentaci snímků a anamnézy .

Copyright © www.421948.com