Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Jak najít partnera pro mou Samojed Pes

Jako u každého plemene psů , musíte si být jisti , že jste páření vaše Samojed s nejlepším možným skladem . Správný chov vám poskytne lepší záruky, že jakékoliv štěňata vyrobené budou s větší pravděpodobností setkat s normami American Kennel Club plemeno . Dobří chovatelé pochopit, jak se zápas psi vyrábět nejlepší kvalitu štěňata . Lepšírodokmen , tím vyšší je cena, kterou můžete požádat při prodeji štěňata . Pokud nechcete udělat si vlastní průzkum a ujistěte se, že jste našli zdravou rodokmen feny nebo čep pro vašeho psa pářit se , mohl si vyrobit štěňata , která trpí zdravotními problémy . Návod dovolená 1

KontaktAmerican Kennel Club aSamojed Club of America a zeptejte se chovatele ve vašem stavu .
2

Kontaktujte nějaké stopy dostanete a místo reklamy na webových stránkách jako K9Studs.com , Breedersusa.com nebo v místních inzeráty k získávání potenciálních kamarády .
3

sjednejte si schůzku s majiteli případných kamarády diskutovat o zdraví a rodokmenypsů . Je důležité , aby se ujistil , žezvíře si vyberete , je v nejlepší kondici možné dát ty nejlepší šanci zajistit zdravý vrh . Pokud získávání fena , měli byste být v ideálním případě při pohledu na psa mezi ! a 8 let , které se narodilo méně než šest vrhů . Stud by měly být v ideálním případě ve věku od 7 měsíců do 12 let.
4

Podívejte se na psa přes pečlivě známky vady nebo zdravotního stavu .
5

Poptávka dokumentace všechny očkování a lékařské ošetřenízvíře má a vyhledat jakékoli vrozené dědičné onemocnění . V ideálním případě byste měli být schopni vidět dokumentace pro anamnézu potenciálního feny nebo rodiče Stud stejně.
6

Zeptejte se vidět American Kennel Club registraci zvířete . Je-lipes není zaregistrován , zeptejte se proč .
7

Vezměte jak děvku a čep na veterinárního lékaře , aby si oba psy testovány na zděděné podmínky před pářením . I kdyžje obecně Samoyedzdravé plemeno , může být náchylné k dysplazie kyčelního kloubu , aortální stenóza a šedého zákalu mezi jinými podmínkami . Veterinář může kontrolovat některé dědičné choroby tím, že studuje oba psi profilů DNA . To může být drahé , ale může přinést něcovlastníka Mate vašeho psa se ​​zapomněl zmínit .
8

uspokojit sami sebe , že jste našli ten správný zvíře pro vašeho psa pářit se na základě informace, které jste přezkoumány a uspořádat informace o tom, kde a kdy se vaše Samoyeds mohou pářit .

Copyright © www.421948.com