Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Nejlepší psi chováni pro Ostraha

Při pohledu na špičáku , který je chován k ochraně , nepleťte si to s ostražitého psa . Alarm psi jsou cvičeni jen štěkat agresivně , ale nebude trvat ochranná opatření . Hlídací pes má fyzickou schopnost omezit či zranit rádoby útočníka . Výběr nejlepší plemeno pro práci vyžaduje, aby při pohledu na kritériích, jako je ochranný instinkt , duševní zdraví , inteligence , poslušnost a atletiky . Rotvajler
Rotvajleři byly používány jako pracovní psi v Německu .

Rotvajler je známý pro jeho střední až velké velikosti a svalnaté postavě , což je ideální plemeno hlídací pes . Pocházejících z Německa , které byly použity jako pracovní psi . Rotvajleři jsou závažné zvířata, kteří mají být v blízkosti rodinných příslušníků a velmi chrání svůj majetek . Vysoká inteligence , je třeba začít pack vzdělávání v raném věku . Toto plemeno psů vyniká v oblasti vymáhání práva , které zahrnují sledování a zatýkání podezřelých . Rotvajleři by měl být na vodítku na veřejnosti kvůli agresivitě s ostatními psy , ale dělat velké rodinné mazlíčky , zejména pro děti .
Německý ovčák
němečtí ovčáci pochází z Německa a hnali ovce .

Němečtí ovčáci jsou jedny z nejlepších hlídacích psů kvůli jejich inteligenci a odvahu . Mají velkou postavu a jsou podezíravý k cizím lidem . Toto plemeno jepracovní pes , a sloužil člověka v mnoha kapacitách díky své schopnosti rychle se učit nové úkoly . Němečtí ovčáci mají v anamnéze je hrdinský a jsou často využívány jako vojenské a policejní psi . Tyto špičáky mají klidnou osobnost , ale jsou schopni jednat rychle v nebezpečné situaci . Jejich loajalita a bdělost z nich dělávynikající volbou s dětmi .
Dobrman
z dobrmana je často využívána v policejních psů jednotek .

hlídací pes , jehož loajalita je vyšší než u jiných plemen jeDobrman . Tento psí dluhopisy silně s jeho rodinou a miluje děti . Doberman přirozený instinkt je chránit balíček a jeho území . Tento pes bude varovat rodinu nebezpečí, pak se postarat o problému v agresivním způsobem . Jeho svalnaté , elegantní vzhled a neohrožený temperament , aby toto plemeno jedním znejlepších . Majitelé domů s velkými majetky vybrat Dobrman díky rychle tekoucí schopnosti . Ženy mají tendenci být více poslušní a ochranné s rodinnými příslušníky .

Copyright © www.421948.com