Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Šálek Yorkshire teriér Informace

Neexistuje žádný oficiální plemeno nazývášálek Yorkshire teriér . Webové stránky Yorkie Info Center vysvětluje, že je tam jen jeden plemeno Yorkshire teriérů a šálky jsou prostě menší verze téhož plemene . Šálek Yorkshire teriéři jsou náchylné k trpí vážnými zdravotní problémy kvůli jejich malé velikosti . Historie

Yorkshire teriérů byly vyvinuty v Yorkshire , Anglie . Původně začínal jako pracující třídy psů, kteří byli chováni honit a chytat krysy , které zamořené oblečení mlýny . Pes získal popularitu mezi horní třídy , podle American Kennel Club , a stal seoblíbený mazlíček spíše nežpracovat se zvířaty.
Plemeno Info

plemene Info Center popisuje Yorkshire teriéry , běžně známý jako Yorkies , jako malí psi s ocelovou modré a tříslové zbarvení . Mají dlouhé , husté lesklé nátěry s velkou vlasy na hlavách , které musí být buď zdobené krátké nebo zastavil v topknot , aby ji z očí psa . Psi mají tmavé oči , černé nosy a ve Spojených státech, jejich ocasy jsou zpravidla ukotveny .

Šálek YT jsou identické s ostatními psy stejného plemene s výjimkou své malé rozměry . Yorkie Info Center uvádí, že ačkoli mnoho chovatelů plemene YT dolů na libovolné velikosti , které považujete za vhodné ,American Kennel Club uvádí čtyři libry jako minimální velikosti pro Yorkshire teriér .
Genetických zdravotní problémy

Šálek YT trpí řadou problémů souvisejících se zdravím . Tajemství webových stránek My Yorkie naznačuje, že ženy YT , které váží méně než pět liber v dospělosti může mít těhotenské komplikace , které vedou k lékařsky křehké štěňat . Štěňata mohou mít zažívací problémy s průjmem a zvracením , srdečních vad , deformit skeletu , abnormální vývoj zubů , předčasné ztrátě zubů a problémy s ledvinami . Kromě toho jsou také velmi citlivé na diabetes a může rychle zemřít , pokud je jejich hladina cukru v krvi příliš vysoká nebo příliš klesne . Podle internetových stránek YT Corner , šálek YT může mít zkrácenou délku života , pokud jejich rodiče byli příliš malé , nebo měl zdravotní problémy sami .
Další obavy o zdraví

velikost na šálek Yorkies staví na dodatečné riziko pro zranění před šlápl . Tajemství webových stránek My Yorkie vysvětluje, že nemohou skočit nebo spadnout bez rizika vážného zranění , a proto musí být vyškoleni, aby se dočkat, až se zvedl , nebo dát dolů . Mohou mít také problémy Vloupání velikostní a může být obtížné zcela domu vlak i jako dospělí .
Chování problémy

Šálek Yorkshire teriéři potřebují velkou pozornost . Psí plemeno Info webových stránek upozorňuje, že YT často mají problémy s úzkostí z odloučení , a může být destruktivní , pokud mají strávit o samotě příliš mnoho času . Tito psi mohou být loajální a milující , pokud majitelé vzít čas na vytvoření správné hranice , ale pokud ne , může se stát neustálé Barkers , nevrlý k cizím lidem a agresivní vůči ostatním zvířatům .
< br >

Copyright © www.421948.com