Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Informace o Anglický špringršpaněl Štěňata

Anglický špringršpaněl štěňata se rodí ve vrzích šesti na 10 , i když extrémní může být v rozmezí od dvou do tolik jako 12 štěňat ve vrhu . Springer španěl muži rostou být 45 až 55 libra . a 19-21in. na výšku . Žena Springer španělé jsou o něco menší , zřídka vyšší než 50 liber . a 18 do 20 palec na výšku . Čistokrevná špringršpaněl štěňata jsou buď černé a bílé nebo játra a bílá , často se skvrnami na jejich čenichy , tlapky , boků a břicha . Tyto dobře naladěný , velmi společenští psi se používají pro lov ptáků , výcvik agility a pátrací a záchranné operace , ačkoli oni jsou také vynikající společník psi . Odchod štěňátka Matka psa

Springer jsou obvykle odstavena 6 až 8 týdnů věku , kdy mohou být přijata . Vzhledem k tomu, opuštění mateřského psa jeemocionální napětí na Springer štěně , noví majitelé se doporučuje udělat vše pro to, aby seštěně cítit jako doma , jako je například včetněteplý pelíšek , jídlo a vodu jídla a možná pár nočník podložky před příjezdem štěněte .
Vytvoření ks Objednací

Tvorbaštěně cítit jako doma by neměla být zaměňována s vyžívá špatné chování , jako je nadměrné štěkání nebo kňučení , perzistentní znečištění , nevhodné žvýkání nebo dominance tvrzení . Naopak ,vytvoření obalu , aby v nové domácnosti, je důležité, abyštěně pocit bezpečí . Stejně jakomatka, pes bylvůdce smečky před odstavu , jepovinností nového majitele , aby se stalvůdce smečky v nové domácnosti .
Denní rozvrh
< br >

Zakládání a držet denní rozvrh s štěně Springer jeskvělý způsob, jak uplatnit svou roli jako vůdce smečky . Mnoho majitelů si , že nejlepší bude začít tím, seznámit štěně s umístěním svých potravin a vody pokrmů . Také dejte mu vědět, co doba se může očekávat, že jíst a spát , kde jeho postel je , kde jsou jeho hračky udržovány a když si s nimi hrát . Snad nejdůležitější je , kde a kdy se smí močit .
Brzy Školení
Springer španělé jsou neuvěřitelně snadno se cvičí .

Anglický špringršpaněl štěňata jsou neuvěřitelně snadno se cvičí . Jakoštěně se seznámí s každodenní rutinou , majitelé si , že je nutné začít zavedení náhradní termíny , jako je "ne", " dolů " a " bez kůry , " stejně jako pochvalu hlediska , jako " dobrý ", " pěkná práce " a " hodný chlapec . " Odměnit štěně s výživnou léčbu za dobře odvedenou práci představuje příležitost zavést další pojmy , jako je " easy "," jemný " a " sedět ".
< br > Příkazový Školení

ve výši 3 až 6 měsících věku ,štěně Springer bude vnímavější k velitelství výcviku . Kromě příkazu posezení , které se může se naučili v mladším věku , Springer španělé mohou být vyučovány lehnout , zůstat , převrátit , načíst a obnovit . Získat příkaz je důležité zejména pro majitele , kteří chtějí lovit se svými Springer španělé , a španělé , které mohou být použity při pátracích a záchranných misí . To je takévynikající čas představit na vodítku chůzi a příkaz " paty " . Zatímco každý štěně postupuje různým tempem v tréninku , anglické Springer španělé jsou některé znejvíce vnímavé k Velitelství výcviku .

Copyright © www.421948.com