Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Druhy loveckých psů

Psi dobrými společníky pro lovce , a mnozí byli vyšlechtěni speciálně pro tento účel . Tito psi mají ostřejší smysly čichu , sledování schopnosti a může vést lovce na kořist . Kromě toho , že dobře zapadá do rodiny , hrát dobře s dětmi a v některých případech chrání domy proti vetřelcům . Lov psi většinou pocházejí ze sportovní skupiny psů , i když některé z nich jsou mimo tuto skupinu . Retrívři

Labrador a zlatých retrívrů řadí jako dva z nejoblíbenějších rodinných psů v Americe . Tito psi také řadí vysoko , jak populární lovecké společníky . Retrívři , jak již název napovídá , se specializují na získávání kořisti pro lovce . Retrívři jsou populární, protože mají to, co je známé jako " měkké úst . " Mohou uchopit kořist a vrátí jej lovce bez poškození . Retrívři mají slabost pro vodu a mnoho lovců použít tyto psy pro lov vodního ptactva , především kachen . Plovací blány dát retrívři extra sílu ve vodě . Kromě jejich lovecké schopnosti , retrívři pracovat dobře s dětmi , je bezstarostný , a často pracují jako vodící a služebních psů proseniory a zdravotně postižené .
Hounds

Lovci používali psy po mnoho staletí . Asijské zrak psi jsou některé ze světově nejstarších psích plemen . Lovečtí psi jsou rozděleny do viděnou loveckých psů , honičů a psů , které používají obě dovednosti stejně . Honiči často najít zaměstnání v policejních útvarů pomoci sledovat zločince . Jejich čich je dostatečně silný, aby si vůni něčeho i ve vodě . Lovečtí psi mají hodně vytrvalosti , která jim pomáhá honit kořist . Jakmile se najít kořist , psi začnou výt kreslit lovce pozornost . Hounds , jako barváři a Baseti , se vejde i do rodiny , i když některé z nich mohou být hyperaktivní . Jiní dávají přednost obýváku na gauči v klidu .
Ukazatele

Některé psí plemena tvoří skupinu ukazatele , včetně vizsla , německy krátkosrstá ukazatel , americký Brittany a výmarský ohař . Známý pro jejich ukazatel postoj , tito psi hledají hru po vůni . Při hledání kořisti ,pes zamrzne na místě v pozici, která se podobá ukazující , což lovec představu o umístění kořisti . Ukazatele fungují dobře na souši i ve vodě . Pokud není lov , ukazatele usadit do rodiny dobře a jsou velmi dobře zvladatelný , protože jejich inteligence .
Teriéři

původně vyšlechtěn k lovu , moderní teriéři nejsou použity pro tento Účelem jako už tolik . Teriéři mají přirozený instinkt lovit a zabíjet menší kořist , jako jsou myši , potkani, kuřata a lišky . Vzhledem k tomu, tato zvířata kořisti jsou menší a vejde do těsnějších prostor , pozemkové knihy byly vyvinuty , aby bylo možné jejich dosažení . Pokud je to nutné , teriéři zavrtat do doupat malé kořisti a kůry , které děsí kořist z úkrytu . Teriéři patří airdale , irský teriér , Jack Russell teriér a foxteriéra . Tato plemena dělají dobré mazlíčky , ale někteří mají sklon k NIP na děti . Navíc , mnoho lidí odradí množství štěká nějaký teriér plemena dělat .

Copyright © www.421948.com