Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Jak pečovat o a udržet si zdravou Pekingský palácový psík štěně

pekingský palácový psík jemalý , přítulný pes, který dělá dobrý společník . Podle American Kennel Club ,pekingský palácový psík je inteligentní a ochota učit se a vyžaduje minimální každodenní cvičení . Pekingský palácový psík má dlouhou , drsnou , rovnou krycí srst a hustou měkkou podsadou . Pekinéz štěňátka jsou milující a umíněný , a se správným množstvím péči a lásku, které mohou vyrůst ve zdravé , dobře vyvážené dospělé psy . Věci, které budete potřebovat klipart Crate
zachází
jídlo a vodu Misky
Puppy food
vodě
vodítku
hračky
Zobrazit další instrukce
< br > 1

Začněte nočník školení , jakmileštěně vstoupí do vašeho domova , protožepekingský palácový psík je zvláště obtížné housebreak . Zvažte použití bednu jako nástroj odborné přípravy , aby se zabránilo vloupání nehodám a chrání nábytek před ostrými zuby . Vezměte Pekingský palácový psík štěně venku tak často, jak je to možné --- a to zejména po jídle , pití , spaní a hraní . Chvalte štěně , když se odstraňuje venku .
2

Nakrmte svůj pekingský palácový psík štěně štěně jídlo, které uvádí první dvě suroviny z masa a neobsahuje kukuřici , sójové výrobky , umělé konzervační látky , vedlejší produkty živočišného původu nebo digest . Zeptejte se svého veterináře o radu na nejlepší jídlo pro vaše štěně . Krmivo štěně alespoň třikrát denně a zajistí, pitná voda je stále k dispozici . Množství potravin, které živí , závisí na hmotnosti pekingský palácový psík štěně . Podívejte se na potravinovém vaku doporučené denní množství krmit štěně svou váhu. Pekinéz získává hmotnost lehce , takže se nemusíte překrmit . Pokud zjistíte, že vaše štěně začít hledat nadváhu , snížit množství jídla a zeptejte se svého veterináře o dietě a cvičení radu .
3

Nechte si štěně očkovat proti infekčním chorobám , jako je parvovirus a psince , které mohou být fatální , pokud byl uloven neléčí . Neberte štěně ven na veřejnosti , dokud má všechny své vakcín na cca čtyřech měsících věku . Pekingský palácový psík jsou obzvláště náchylné k rozvoji nachlazení , takže mějte svůj od nemocných psů , aby se zabránilo onemocnění . Nevystavujte Pekingský palácový psík štěně extrémním teplotám jako jeho krátký čenich znamená, že je náchylný k dýchacím problémům , které jsou zvýšené při extrémním horku nebo chladu .
4

Trénujte Pekingský palácový psík štěně základní povely poslušnosti . Začněte s " sedět " tím, že drží pamlsek nad štěně nosu a láká nos dozadu pomocí léčit . Zadní část Štěně by mělo automaticky klesá na dno . Stavět na základní poslušnosti s příkazy , jako je " dole ", " pobyt " a " přijít . " Pekinéz štěňata jsou silné vůli psi , které potřebují pevnou ruku , nicméně, oni jsou také citlivé a měly by být vždy vyškoleni pomocí pozitivních metod výztuže na bázi
5

Cvičení štěně na vodítku , když je starý . stačí jít ven . Mějte na paměti, žepekingský palácový psík nevyžadujevelké množství cvičení a každodenní procházku by mělo stačit . Hrajte si s štěně každý den , aby se jeho mysl stimulována a předcházet nudu . Zakupte si řadu hraček a otočit je každých pár dní , takže zůstanou vzrušující .
6

stanovit hranice a vytvořit pravidla , žepekingský palácový psík štěně se musí řídit . Zeptejte se štěně sedět , než ho krmit , a předtím, než si na jeho vodítku . Pokud se rozhodnete , aby štěně na posteli , ujistěte se, že všichni členové rodiny prosadit toto pravidlo, neboštěně bude zmatený . Pekingský palácový psík často rozvíjet behaviorální problém, známý jako Malý pes syndrom . Toto chování problému dochází k malé nebo hraček plemen , které nemají pravidla ani hranice a může způsobit agresi . Starejte se o své Pekingský palácový psík štěně , jako byste libovolné velikosti psa prosazováním pravidla, jako bez skákání , aby se zabránilo tomuto problému .

Copyright © www.421948.com