Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Malé psí plemeno Seznam

Malá psí plemena jsou obvykle okouzlující , inteligentní , nádherné svazky energie . Jejich malá tělesa často popírá nebojácní přirozenosti . Lidé chtějí , aby je chránili , ale tito psi mají pocit, že jsou ochránci . Malá plemena obecně dobře v bytech , pokud jsou pravidelně chodil . Malá plemena běžně užívat delší životnost než jejich větší protějšky . Mnozí dělají dobré rodinné mazlíčky , ale vzhledem k jejich malé velikosti , musí být pod dohledem kolem hlučné děti . Boston teriér

Boston teriér je velmi inteligentní a temperamentní . Má dobrou dispozicí a těší se , že se svými majiteli . Tento pes vyžaduje pouze minimální grooming a mírné cvičení . Toto plemeno musí být vždy v žíhané , těsnění nebo černé , s bílými znaky . Boston teriér se dělí do tří skupin . Menší skupiny , která zapadá do malých psích plemen , váží do 15 kg.
Kavalír King Charles španěl

Energetické a elegantní , tato hračka plemeno je šťastný jako město pláštěnku nebo země pes . Má rád , že je členem rodiny a váží děti v jeho rodině . Potřebovat pouze minimální výkon , tento pes je stejně šťastný odložení na nábytku nebo běh ve dvoře . Jeho dlouhá , hedvábná srst , která vyžaduje týdenní kartáčování , přichází ve čtyřech kombinacích : černé, bílé s pálením , kaštany a bílé , černé s pálením aplná barva , červená . Váží 13-18 liber .
Chihuahua

čivava , je nejmenší psí plemeno , je často považován za" kabelka pes . " Přichází v jakékoli barvě , s dlouhými nebo krátkými vlasy . Tento pes je odvážný , inteligentní a snadno cvičitelný . Čivava úzce svému pánovi dluhopisy . Jsou dobré s dětmi , ale děti musí být jemný , protože tito psi jsou snadno zraněn . I kdyždlouhé vlasy čivava vyžaduje týdenní kartáčování , obě varianty vyžadují minimální péče. Čivava by v ideálním případě váží méně než 6 kg.
Jack Russell teriér

Jack Russell teriér , také známý jako parson teriéra , je ostražitý , aktivní a inteligentní . Jeho drátovitá nebo hladká srst , v bílé a černé , bílé s pálením , tri - barvy nebo čistě bílé , vyžaduje minimální péče. Tento aktivní plemeno , vážení třináct-sedmnáctliber . , Vyžaduje pravidelné cvičení . Má rád děti, ale nedělá dobře s hrubým zacházením .

Maltské

jemný, laskavý , živý a nebojácný , maltské jeinteligentní pes , který bude fungovat dobře s dostatečnou odměnou . Hravost jískvělý rodinný pes dělá . Její dlouhá , hedvábná , bílá srst vyžaduje každodenní kartáčování . O hmotnosti nižší než 7 kg. , Tento pes dělá dobře v bytě .
Trpasličí pinč

související s dobrmana , to energický plemeno je nebojácný od přírody . Jeho krátká srst barvy jsou : červená , červená s černou , černá s rez a čokoláda s pálením . Pes vyžaduje minimální péče. " Min - pin " je velmi chrání svou rodinu, a raději myslet na sebe jako větší pes . Trpasličí pinč váží 7-10 liber .
Pekingský palácový psík

Pekingský palácový psík vypadá jako malý lev , což plemene ovzduší důstojnosti . Dělají dobře v bytě , protože jejich velikosti ( méně než 14 lbs.) , Ale je někdy obtížné housebreak . Jejich dlouhá srst , která může být jakékoliv barvy , vyžaduje každý týden se připravit .
Pomeranian

Pomeranian jekompaktní , malý pes , s odchozí osobnosti . Má měkkou srst, která vyžaduje pravidelné kartáčování . Barvy jsou černá , bílá , červená , světle hnědá , krémová , hnědá a žíhaná , v různých kombinacích . Vážení 3-7 liber . , Toto plemeno je energický a to může býtdobrý rodinný pes s řádnou odbornou přípravu .
Toy pudl

toy pudl je velmi inteligentní a aktivní . Toto plemeno miluje hrát a dobře zapadá do rodiny . Dlouhá , hustá srst je považována za hypoalergenní ale vyžaduje pravidelnou , profesionální péče. Toy pudl je bílá , černá, šedá a meruňka . Toy pudl váží 10 kg. nebo méně .
Pug

mops jekompaktní plemeno , o hmotnosti 14 - 18 libra . Barva krátké srsti je plavá , meruňková , černá a černá s černou maskou na čenichu . To vyžaduje minimální péče. Jsou považovány za vyrovnaný a jemný , což je ideální pro rodiny s dětmi .
Yorkshire Terrier

plemeno , obyčejně odkazoval se na jako " Yorkie , " nabízí obrovskou osobnost v malém těle . Energický a dynamický , to nebojácný pes nemá problém napadat psy mnohokrát jeho velikost . Oni prostě vidět sami sebe jako obrovský . Oni toulají se ve velikosti 4-7libry . , S dlouhými , hedvábnými , modrá s pálením kabáty , které vyžadují pravidelné péče. Yorkshire teriér jeextrovert , který touží po jeho majitel pozornost .

Copyright © www.421948.com