Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Čistý Breed Boxer Informace

Podle plemene psa Info Center , boxerky , pojmenovaný pro způsobem, že se zdají být boxu tím, že stojí na zadních nohách a drží své přední tlapky , byly nejprve uznány American Kennel Club ( AKC ), ve 1904 . Čisté plemeno boxer se chová dobře s dětmi a má lidské interakce . Historie

boxeři byli chováni v Německu v roce 1800 jako lovecký společník a pro psí zápasy , podle AKC . Poprvé se objevila ve Spojených státech po druhé světové válce I.

Velikost

Žena čistý plemen boxerky stojan na 21 - 23,5 palce a váží 50-60 liber . Samci jsou 22,5-25palce vysoký a váží 65 do 80 liber . , Podle Dogbreedz .
Zdraví

Pure- plemeno boxeři jsou náchylní k alergiím kůže a srdce a problémy se štítnou žlázou . Jak stárnou , jsou s větší pravděpodobností než ostatní psí plemena k rozvoji nádorů , podle psí plemeno Info Center . Průměrná délka života čistokrevného boxera provozuje 11 -14 let .
Úvahy

Boxeři mají krátkou srst a nevyžadují mnoho péče. Jsou to vrhnout . Boxerky mají hodně energie a musí být vykonávána denně . Oni jsou také známí pro nadměrné slintání a chrápání .
Varování

Boxeři jsou snadno se cvičí , ale oni se mohou stát těžko kontrolovat , zda cítí strach či pokoru .

Copyright © www.421948.com