Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Péče o australský Labradoodle

Od chvíle, kdy prezident Barack Obama vyjádřil zájem o výběru australský labradoodle jako oficiální Bílého domu psa , zájem o plemeno má vyletěl . Nejen, že jsou psi považovány za hypoalergenní ( snadno tolerovány osoby s alergií ) , Australan Labradoodles jsou také známé pro svou přátelskou povahu a vysokou inteligenci . Existují určité úvahy je třeba mít na paměti, o péči o australských labradoodles , nicméně . Co jeaustralský Labradoodle ?

Australský Labradoodle sdružení Ameriky uvádí, že typické labradoodlové jsouhybrid mezi labradorského retrívra a pudla . Australan Labradoodles se liší od ostatních tím, že mátrochu kokršpaněl přidán do směsi , což jim velmi jemnou srst a tělo se silnou stavbou kostí . Přicházejí ve stejné škále barev jako pudlů - hnědá, bílé, pálením , černá - . Alow -shazovat fleece potřebuje pouze týdenní kartáčování a dvouměsíčník připravit k udržování svých hypoalergenní vlastnosti
Zdraví problémy

Vzhledem k tomu, Australan Labradoodles obsahovat DNA z labradorských retrívrů , pudlů a kokršpanělů , zdravotních problémů ze všech tří plemen se občas objeví a potřebují zvláštní pozornost . Dysplazie kyčelního kloubu je společné v obou labradorů a pudlů , tak australské labradoodle štěňata by měli dostávat pozorování tohoto stavu . Oční problémy jsou také běžné , s progresivní retinální atrofie ( PRA ) je převládající v obou pudlů a kokršpanělů . Australan Labradoodles by měl vždy mít své DNA testován na PRA před chovu . Podmínka volala Addisonova nemoc také bylo zjištěno, že se vyskytují ve vícegeneračních linie australských labradoodles .
Péče

Australan Labradoodles jsou velmi sociální zvířata , tak oni touží kontakt s lidmi, a mají tendenci být velmi dobře s dětmi . Koš dobře žvýkat hračky je vždydobrá věc, mít kolem sebe . Jsou také velmi energický a užijte si hrát venku , takže velké dvorku a časté procházky jsou nutné , aby svou energii místo k útěku . Australan Labradoodles jsou také známé pro svou lásku k vodě , takže jsou vynikající společníci pro turistiku , kempování nebo výlety k jezeru . Jsou to velmi inteligentní a snadno vyškoleni , což je dobře vychovaní spolubydlící , vodicí psi , nebo pomoci zvířat dělá . Kromě vysoce kvalitního krmení pro psy , cvičení a pravidelné veterinární prohlídky , Australan Labradoodles potřebují hodně lásky a náklonnosti , aby byl šťastný a zdravý .

Copyright © www.421948.com