Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Jak zachránit Lhasa Apso

Lhasa Apsos jsou roztomilé a jsou jedním z nejoblíbenějších domácích zvířat , zejména mezi lidmi , kteří žijí v bytech . Jsou malé a snadno se udržuje a je velmi milý . Nicméně , Lhasa je mívají některé zdravotní problémy , jako jsou problémy kůže a dysplazie kyčelního kloubu . Proto před volbou jeden pro váš domov, ujistěte se, že máte dostatek peněz na těchto vzácných tvorů , aby se jim vnejlepším zdraví . Návod
, jak zachránit Lhasa Apso
1

Věnujte svůj čas . Za tímto účelem můžete pracovat v Lhasa Apso záchranu klubu . Můžete nabídnout svůj čas na odpověď telefony , vytvářet dopisy , organizovat korespondenci , a pomoci s reklamou . Čím více lidí dozvědět se o záchranu klubuvíce , že jsou ochotni pomoci , aby pomohli zachránit opuštěné psy .
2

FosterLhasa Apso nebo dva ve vaší domácnosti . Někdyzáchrana klubu bude potřebovat pomoc od dobrovolníků , kteří jsou ochotni držet psy v jejich domově , dokud se najít trvalý domov . Budete jim zachránit před smrtí .
3

Darujte peníze . Nejrychlejší způsob, jak pomoci zachránit Lhasa Apso je darovat peníze na jednoho ze svých záchranných organizací . Organizátoři budou hledat město útulcích na záchranu Lhasas a přivést je k dobrovolníka domů . Aby bylo možné udělat to , že mají platit městu poplatek a dary pomůže zaplatit za to . Dary také pomůže platit pro všechny výstřely a operací potřebných pro psy .
4

Nabídka položky, kterézáchranné organizace může použít . Darováním Pelíšky , hračky a jídlo do domovů které podporují Lhasa Apsos organizace nebudou muset utrácet peníze na tyto druhy zásob . Darování kancelářské potřeby , jako jsou obálky pro korespondenci , razítka, papír , inkoustové kazety pro tiskárny jsou užitečné pro získání slovo a snížení nákladů na výdaje .
5

Přijmout Lhasa Apso . Pokud chcete pomoci zachránit Lhasu paknejrychlejší způsob, jak bude přijímat jeden . Ujistěte se, že máte peníze , prostor a čas pro vaše nového mazlíčka .

Copyright © www.421948.com