Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí plemena >> 

Jak se rozhodnout, zda si německý ovčák

Německý ovčák jevysoký profil plemeno psa , které vidíte často slouží jako vodicí pes pro nevidomé osoby nebo doprovázející na policistu . Německý ovčák jevynikající volbou pro tyto role , protože je velmi dobře zvladatelný . To je jemné zvíře taky , i když nemáte zdravotní nebo fyzické potřeby . Čtěte dál a dozvíte , jak se rozhodnout, zda si německý Shepard . Pokyny dovolená 1

Zvažte německý ovčák , pokud potřebujete hlídacího psa , nebo si jen tak užívat společnost velkého psa . Je důležité mít na paměti , nicméně , ne-li řádně vyškoleni ,německý ovčák může být znamenat pro vás a vaši rodinu . Dobře vyškolený Německý ovčák dostane spolu dobře s dětmi a jinými domácími mazlíčky , ale tam je riziko získání německého ovčáka , pokud si nejste jisti, zda to mělo řádný výcvik .
2

Rozhodněte se, zda se můžete ubytovat německý ovčák stojí 22 až 26in. vysoký a váží 75 až 85 libra . Pokud máte v plánu nechatpsa utratit časté času uvnitř budete potřebovat střední nebo velký dům s prostorem pro psa pohybovat . Plemeno dostane některé z jeho výkonu v domě a na procházky , ale v ideálním případě potřebuje velký dvůr .
3

Vyberte německý ovčák za nízké nároky na údržbu psa na . Plemeno vrhá těžce během léta a vyžaduje kartáčování , ale potřebuje jen řídký koupání a nevyžaduje stříhání .
4

o osobnosti německého ovčáka . Německý ovčák dostane spolu dobře s jejich rodinami a musí trávit čas s nimi, ale jsou většinou unavení z cizích lidí a nedělají přátele rychle . Toto plemeno potřebuje mnohem více duševní stimulaci , než většina plemen . Významná čas je třeba věnovat německého ovčáka , aby vlak mohl řádně vykonávat poslušnost úkoly , triky a hrát náročné hry s cílem udržet je stimulována a šťastný .
5

Vezměte v úvahu běžných zdravotních problémů, jako je loket a dysplazie kyčelního kloubu a kožní problémy . Délka života německého ovčáka je 10 až 14 let, je však v souladu s nebo delší než většina velkých plemen .
6

si lépe seznámit s potřebami německého ovčáka návštěvou německý web Shepherds .

Copyright © www.421948.com