Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Hračky >> 

Domovská stránka prostředky pro psa, který má hlavní blechami

Tam jsou obvykle vždy mnoho dalších blech v prostředí , než na vašeho psa . Řízení blechy na svého psa, bude také požadovat, aby si kontrolovat jejich čísla v domácnosti a zahradě . Naštěstí , četné domácí opravné prostředky jsou k dispozici , pokud jste se setkali s velkou bleší problém . Nepravděpodobní předměty, jako jsou kuchyňské soli mohou být použity pro účinnou kontrolu blech . Křemelina , který se běžně používá v některých bazénových filtrů , je další produkt, který bude ovládat napadením blechami . Křemeliny zabíjí blechy sušením ven . Vakuová

Blechy kladou vajíčka dovnitř a na koberce a nábytek , který by měl být vysáván a parní čistit pravidelně odstranit co nejvíce vajíček , jak je to možné . Pokud jsou bleší vajíčka dovoleno vylíhnout v těchto oblastech ,dům bude brzy napadeno těchto parazitů krev sající , protože tam budenepřetržitá dodávka nově vylíhnutých blech .
Salt
< br >

Sůl může být použit jako účinný domácí lék v místě kontroly obchodní blecha výrobků . Všechny koberce by měla mít vysoce rafinované soli domácností pokropil rovnoměrně po celé jejich ploše . Bloky mořské soli bude fungovat stejně dobře , za předpokladu, že je nejprve bušil na jemný prášek . Sůl by měla být kartáčovaný se nechá zůstat na koberci po dobu nejméně 48 hodin . Sůl vysušuje blechy a jejich vajíčka , zejména nově vylíhnutých blechy . Sůl a bleší jatečně upravená těla by měla být vysáván pryč po dvou - denní lhůty . To není pouze odstranit mrtvé blechy , ale aby se zabránilo koberce od zvlhnutí , jako sůl přitahuje vlhkost .
Křemeliny a kyselina boritá

kyselina boritá je možné použít buď v místě, soli nebo ve směsi se solí k léčbě koberců a podlah . Přestože kyselina boritá je považován za netoxický , dlouhodobá expozice k tomuto výrobku může způsobit nějaké zdravotní podmínky ve velmi citlivých lidí a domácích zvířat. Z tohoto důvodu , to je nejlepší použít kyselinu boritou zřídka . Křemelina může být také použit jako účinnou alternativu k soli , ale musí být pečlivě uplatňovat někdo rukavice a obličejové masky během postřikování. Křemeliny mohou být pokropil na svého psa , alezvíře musí být pečlivě sledováni, protože někteří psi mohou vykazovat alergické reakce na prach . Křemelina , který obsahuje vápník, křemík , hořčík a sodík , bude také vyschnout kůži Vašeho psa . Pokud se rozhodnete použít křemeliny prášek přímo do vašeho psa , vždy získat food -grade produkt .
Neem olej a bylinné šampony

Poživotní prostředí bylo zacházeno , váš pes je možné prát s bylinkovým šamponem nebo s Neem olej . Eukalyptový olej může být také přidána do lázně pro zvýšení účinku přírodních šamponů . Svého psa umýt alespoň jednou za dva týdny , pokud jste léčbě těžké napadením blechami . Lemongrass a citronella jsou éterické oleje , které se odpuzují blechy . Při použití těchto přírodních prostředků , aby svého psa , budete bránit blechy dostat se na psa , který je opravdunejvhodnější způsob, jak kontrolovat potenciální napadení .
Flea Combs

Bleší hřebeny jsouvelmi efektivní způsob potvrzení přítomnosti blech , jakmile jsou na vašeho psa . Blechy , které se stanou v pasti v hřebenu jsou odstraněny pokaždé, když si čistíte psa a tím, že kartáčování pravidelně , těžké napadení se lze vyhnout .

Copyright © www.421948.com