Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak se přihlásit Calendula Extract pro psy

Měsíček extraktbylinný lék odvozený z Calendula officinalis , z měsíčku lékařského zařízení. Měsíček je netoxický pro psy , podle seznamu ASPCA je toxických a netoxických rostlin . Někteří lidé používají extrakt k léčbě zdravotních problémů , které způsobují nepohodlí pro své domácí mazlíčky . Způsob aplikace extraktu měsíčku se určuje podle stavu, který je léčen. Před použitím měsíček extrakt a další bylinné prostředky pro vašeho psa , prosím obraťte se na svého veterinárního lékaře . Aktuální

Měsíčkový extrakt je používán jako lokální masti , které mohou být aplikovány přímo na psa suchou pokožku po ořezu srst a čištění prostor , kde jepes se škrábe , lízání a žvýkání vytrvale . Když jemně aplikovat na postiženou kůži dvakrát denně s bavlněnými tampóny , měsíček extrakt zklidňuje svědění , zánět kůže a poskytuje pet s tolik potřebnou úlevu . Opotřebení způsobuje psů " polštářky tlapek , aby se stala bolest a drsné . Míchání měsíček , olivový olej a další byliny mohou vytvořit mast na zklidnění bolestivých podložky vašeho psa poté, co váš veterinář posoudil váš pes .
Conditioner

Psi, kteří trpí svědění nebo šupinatá kůže , může mít prospěch z psího kondicionér nebo opláchněte aplikované na kůži . Přírodní a bylinné kondicionéry pro psy obsahují různé přísady , jako jsou extrakt z měsíčku , vitamin A , omega 3 a 6 mastné kyseliny , kava extrakt a mango . Přírodní protizánětlivé vlastnosti měsíček extrakt pomáhají rehydrataci psí kůže a nahradit některé z přírodních olejů ztracených během šamponování , podle Vet Info . Po koupeli , pohladit svého psa s měkkým , čistým ručníkem , ale vyvarujte se jeho otírání .
Opláchněte

hotspoty a ekzém způsobují psi mají velmi svědivou pokožku , což vede k zánětu , lézí a celkové nepohody . Když mikroby , jako jsou bakterie nebo plísně , může dojít k poškození psí kůži a způsobit " hotspoty . " Psi , kteří trpí hotspotů neustále poškrábání a lízat bolestivé skvrny na kůži , a to může způsobit infekci šířit a stav psí zhoršovat , podle k Vet Info . Měsíčkový čaj máchání ,přírodní prostředek , který zklidňuje hotspotů , může snížit nutkání vašeho psa na zelené louce . Chcete-li vytvořit máchání , přidejte několik kapek extraktu měsíčku nebo hrst květů měsíčku do horké vody . Počaj máchání chladí , jemně aplikovat na postiženou kůži dvakrát denně .
Tinktura

Calendula tinktura se skládá z měsíčku extraktu a vody . Ošetření se aplikuje zevně jako pleťové vody , spreje , koupele a myje k léčbě onemocnění a příznaky, které ovlivňují psy . Stahující a antibakteriální vlastnosti měsíček extrakt pomáhají v boji proti infekcím kůže v kombinaci s vodou . K léčbě psí akné , použít řešení s bavlněnými míčky dvakrátdenně , aby nasákly postižených oblastí . Stejná aplikace může být ošetřeny na řezy a odřeniny na podporu hojení ran . Měsíček má také vlastnosti, které zklidňují a hojí vředy v ústech , podle The Dog Health Guide . Extrakt zředí v teplé vodě a aplikovat Calendula nasáklé gázy přímo na dásně vašeho psa . Pokračovat v uplatňování měsíček extrakt tinkturu na zmírnění bolesti ústní , zabránit infekci , zmírnění krvácení a podporuje hojení vašeho psa úst .

Copyright © www.421948.com