Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Regenerační Stem Cell Therapy Joint Repair Psí

Majitelé psů mají nyní možnost zmírnění účinků artritidy na kyčle, lokte , kolena nebo ramenního kloubu svého psa přes regenerační kmenových buněk terapie . Tato terapie pomáhá snížit účinky obou osteoartrózy a revmatoidní artritidy . Díky přesným informacím , můžete určit, zda tato léčba je pro vašeho domácího mazlíčka . Postup

S regeneračním procesu kmenových buněk terapie , veterinární lékař umístí svého psa v celkové anestezii . Veterinář dělá malý řez a výtažky tukové tkáně , tzv. tuková tkáň , z těsně pod kůži hrudní stěny , stěny břišní nebo dolní břišní oblasti u rozkroku známý jako tříselné zdi . Tato tkáň je zpracována na místě nebo zaslány do laboratoře v Kalifornii , jak získá velké množství dospělých regeneračních kmenových buněk připravených k použití . Pokudveterinář zpracovává tukové tkáně na místě , pak se mohou aplikovat na výsledný regenerační kmenových buněk roztok přímo do postiženého kloubu nebo kloubů ve stejný den, kdy se extrahuje tkáně .
Výhody

můžete očekávat, že váš pes ukázat postupné zlepšení jeho schopnosti stoupat , chodit a běžet . To bude vykazovat méně příznaky bolesti po jedné injekci . V mezenchymální kmenové buňky , nebo MSC , komunikovat s vlastními buňkami společného zaujmout nové mitochondrie do poškozených buněk , obnovení metabolismu a zlepšení hojení . Většina psů nemají žádné vedlejší účinky z postupu . Pro ty, které jsou nežádoucí účinky jsou obvykle minimální a netrvají dlouho

Náklady

Očekávat, že zaplatí až 4500 dolar - . Postava je průměr v době publikace - k léčbě jednoho boku , pokud váš veterinář odešle tukové tkáně z které mají být zpracovány . Náklady jsou nižší při zpracování tkání na místě , ale ne všichni veterináři jsou obeznámeni s touto volbou . Veterinář by měl nařídit tukové kmenových buněk postup kit za účelem využití tohoto procesu .
Úvahy

Individuální psi reagují na léčbu s různou mírou úspěšnosti . Mnoho i nadále potřeba snížené množství léků proti bolesti . Pokud se rozhodnete váš pes jedobrým kandidátem , a pak si vybrat veterináře, který má znalosti a zkušenosti v oblasti provádění dospělé regenerační terapie kmenových buněk .

Copyright © www.421948.com