Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak pečovat o naháčů

I když si možná myslíte , ženaháč by vyžadoval méně údržby než jednoho ze svých chlupatých příbuzných , toto není nutněpřípad . Jako u každého domácího mazlíčka , tam jsou výhody a nevýhody s každým plemene . Naháč nebude způsobovat alergické reakce u lidí , nebudete muset trávit čas kartáčování ho , a nebudete muset uklidit vlasy kvůli ubývání . Budete muset být aktivnější , ale o udržení svého psa z prvků . Vzhledem k tomu , že nemá srst , bude to mít ochranu před teplem či chladem . Pokyny dovolená 1

Použít opalovací krém chránit kůži Vašeho psa před škodlivými paprsky slunce. Opalovací krémy speciálně vyrobené pro psy jsou preferovány . Vet Nejlepší a Špičkový výkon jsou dvě možnosti prodávané v obchodech mazlíčka .
2

Položte svetr na svého psa , když je venku zima . Naháči nemají žádnou srst je chrání před chladem , takže musíte kompenzovat to s další oblečení . Je to nejlepší , aby se zabránilo vlny , protože mnoho plemen naháčů jsou alergičtí .
3

Bath svého psa-naháče pravidelně , nejlépe jednou týdně . Fur obvykle poskytuje ochranu a zabraňuje nečistoty nebo jiné nečistoty přicházející do styku s pokožkou . Vzhledem k tomu, naháči nemají tuto vrstvu ochrany , je důležité , aby jejich kůži v čistotě, aby se zabránilo problémům z rozvojových .
4

Naneste krém poté, co váš pes koupel . Naháči jsou obzvláště náchylné na suchou pokožku , takže je důležité, aby je hydratovaná . Ujistěte se, žemléko neobsahuje lanolin , protože některá plemena bezsrstých psů jsou alergičtí na to . Doggie vody jsou k dispozici na trhu , nebo si můžete také používat běžné mléko , pokud neobsahuje chemické látky nebo vonné látky, které mohou dráždit kůži psa .
5

Mějte svého psa hlavně v interiéru . Naháči se nehodí , aby byl venku delší dobu . Dělají to nejlepší, vnitřní psů , která jsou přijímána mimo pouze pro každodenní cvičení a dělat jejich podnikání .
6

Dávejte pozor na případné zdravotní problémy související s vaší konkrétní plemeno . Například , čínský chocholatý pes psi jsou náchylní k hypoglykémii , a mexičtí naháči může vykazovat problematické onemocnění kůže . Pokud váš pes má nějaké zdravotní problémy , odneste jej do svého veterinárního lékaře o vyšetření .

Copyright © www.421948.com