Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak pečovat o psa pokousán jiným psem

Bite rány jsou velmi nebezpečné a vždynouze. Bite rány se často objevují malé a drobné , ale způsobit vážné , skryté zranění , jako je prasklé nebo zlomené kosti , poškození vnitřních orgánů a vážné poškození vnitřních vrstev tkáně . To platí zejména o psím kousnutí . Kromě toho , skus rány jsou vždy kontaminovány , a často se nakazit i když je zvíře na antibiotika . To nenízranění, které si můžete léčit doma . Veterinární péče by měla být věnována okamžitě , nebo co nejdříve . Věci, které budete potřebovat
Tlama nebo položky, aby náhubek klipart Přikrývky , desky nebo jiné předměty pro zvedání psa ( volitelné )
deka nebo ručníky pro teplo
peroxidu vodíku ( volitelně )
voda
Gáza ( volitelné )
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Tlama svého psa , než se pokusíte přesunout nebo péči o něj . Bez ohledu na to , jak jemný je obvykle váš pes , může to ještě kousnout z bolesti , strachu a zmatku . Stále traumatizované útoku na dalšího psa , může to dokonce , že váš dotyk jejiný pes zase útočí .

Pokud nemáte náhubek , můžete náhubek z gázy , proužky tkaniny nebo jiné předměty . V níže uvedených odkazů můžete zjistit informace o tom, jak náhubek .
2

Přesun svého psa tak jemně, jak je to možné , a pokusit se udržet svou úroveň těla a dobře podporován . To může mít zlomené kosti nebo jiné zranění , které si jsou vědomi . Pokud je to možné , použijte hustý deku , ručník nebo desku zvednout větší pes do vozidla .
3

umýt rány psa čistou vodou nebo peroxidem vodíku , pokud to bude trvat déle než půl hodiny se dostat psa k veterináři . Pokud jste schopni se dostat k veterináři velmi rychle , tento krok přeskočte .
4

vzít psa k veterináři . Nepoužívejte přeskočit vidět lékař , i když se pes zdá být v pořádku , arána se zdá malý .
5

Zeptejte se někoho na místě , aby se pokusili zachytit psa, který bojoval se svým psem , takže jeho majitel může být našel a můžete zjistit, zda bylo očkováno . Volejte kontrolu zvířat , aby zprávu o incidentu a pomoci s ostatními psy . Jiný pes by měl vidět veterinář hned , ale zkuste si někdo vzít psa , takže váš pes není ve stejném vozidle nebo v kanceláři se psem , že bojoval .
6

Postupujte váš veterinář je objednávky přesně . Veterinární lékař vám předepíše antibiotika , a dá vám instrukce pro čištění rány a jakékoliv změny obvazy . Vzhledem k tomu,riziko nákazy je velmi vysoká kousnutí ran , musí být návod pečlivě dodržovat .

Copyright © www.421948.com