Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak se zbavit suché pokožky na Štěňata

Suchá pokožka může býtběžný zdravotní problém u štěňat všech barev, plemen a pozadí . Zatímco výmluvné vločky jsou snadněji vidět u štěňat s tmavší srstí , může to mít vliv na všechny štěňata. Mnoho štěňat vyrostou suchou kůži podmínky , jak rostou , takže čas na ropných žláz v kůži zrát. Do té doby , i když , suchá kůže může býtdráždivý stav, který může poskytnout období svědění nepohodlí pro štěně . Naštěstí , to je něco, co může být vystřídán .
Co budete potřebovat
Ovesné šampon
Olivový olej
Měkký kartáč
psa kondicionér s heřmánkem , vitamin E nebo slunečnicového oleje < br > Aloe vera olej
Návod
1 Grooming vaše štěně bude mít řadu dlouhodobých výhod .

Kartáč štěně pravidelně pomoci zmírnit pocitem svědění štěně má, a zbavit se suché vločky , které mohou shromažďovat v jeho srsti . Pravidelně kartáčování nejen dostane štěně slouží k manipulaci a upravené , ale také pomáhá stimulovat roste a vyvíjí se olej žlázy v pokožce.
2 Vlhkost v srsti štěněte a kůži pomůže zmírnit tento svědění pocit.

Šampon vaše štěně s ovesné vločky na bázi šamponu , který je jemný a pomůže obnovit vlhkost a zachování přírodních olejů štěněte kabátu . Práce šampon do srsti jemně , a nechte jej na několik minut, než se důkladně máchání .
3

Použít speciální druh hydratační kondicionér nebo opláchněte do vašeho štěněte srsti po koupeli . Podívejte se na kondicionér , který obsahuje hydratační , jako je vitamin E , heřmánek nebo přírodní oleje , jako je olej ze slunečnicových semen . Nechte kondicionér na několik minut před opláchnutím .

Ujistěte se, že šampony a kondicionéry jsou použité specfically určen pro psy , jako lidské šampony mohou vysušovat pokožku dále .
4 Tvorba jídelníčku vašeho štěněte může dělat hodně rozdíl .

přidejte lžičku olivového oleje , aby vaše štěně potravin poskytovat tolik potřebnou vlhkost a jeho stravy , které pomohou jeho tělo produkovat více éterických olejů , které udržují její kůži vláčnou.
5 Pitná voda je pro jakýkoliv pes .

Ujistěte se, že vaše štěně je dostatek pitné vody . Štěňata - a psi všech věkových kategorií - by měla mít stálý přístup k čerstvé , čisté vody . Přidejte několik lžic vody, aby se každý z jídel štěně , pokud máte své pochybnosti o tom, kolik vody je čím dál .
6 Aloe vera může poskytnout tolik potřebnou úlevu.

naneste tenkou vrstvu aloe vera olej zvláště tvrdohlavý sekcí štěněte kůži. Neustálá škrábání může pohmožděniny nebo zlomit již poškozené kůže , což může vést k celé druhé sady problémů.

Copyright © www.421948.com