Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak se k nám pes je plaketu Off

Váš pes zuby vyžadují pravidelnou péči, aby zůstaly zdravé a čisté. Plak se hromadí na zubech přirozeně z kombinace potravin a bakterií . Zůstane-li untended , může to deska ztvrdnout tvořit zubní kámen během několika dní. Plak je snadno odstranit , ale zubní kámen je mnohem obtížnější zbavit a může způsobit potíže a onemocnění dásní . Zabraňte vážné problémy se zuby při čištění zubů , než se stanou vážně znečištěný.
Co budete potřebovat
pletivem nebo zubní otřete
Pet zubní kartáček

Pes zachází
Dry krmivo pro psy
stomatologick kosti
návodu
1

Položte ruku na horní část tlamy psa a jemně natáhněte rty , takže zuby jsou vystaveny . Pokud váš pes vypadá strach , možná budete chtít začít otřením zuby gázou nebo domácího mazlíčka zubní otřete , který jena jedno použití navlhčeným hadříkem , který vám pomůže vyčistit vaše mazlíčky " zuby.
2

Použít malé množství zubní pasty na pet psí zubní kartáček nebo měkké lidské zubní kartáček . Nikdy nepoužívejte lidské zubní pastu na psa jako přísady mohou narušit žaludku psa .
3

vyčistit zuby hladké krouživými pohyby . Po dokončení jedné straně , přejděte najiný. Pokud se můžete dostat jen malou plochu , zaměřit se na vrcholu.
4

Odměňte Vašeho psa léčit po každém úspěšném kartáčování . Některé zubní soupravy dokonce přijít s dárky určené k čištění vašeho domácího mazlíčka zuby.
5

Dejte svého psa plakat , křupavé jídlo namísto mokré krmivo , aby se zabránilo nahromadění nadměrného plaku. Poskytovat křupavé pamlsky a zubní kosti , které jsou určeny k masáži plak z vašeho psa zuby.
6

Navštivte svého veterináře alespoň jednou za rok a mít svého psa zuby čistit odborně tak často, jak je doporučeno váš veterinář .

Copyright © www.421948.com