Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak vyvolat zvracení u psů se solí

I když děláte to nejlepší pro ochranu svého psa z různých jedovatých výrobků pro domácnost , může ještě najít a požití jedovaté látky . Pokud se tak stane , jeden způsob, jak pomoci váš psí kamarád je vyvolat zvracení. Podle pethealthandcare.com , jeden z nejlepších způsobů, jak to udělat, je se solí. Tato úloha je zjednodušené dvěma lidmi , z nichž jeden držet psa otevřít ústa , a druhý pro správu sůl .
Návod
1

Zjistěte , co toxin váš pes požil .
2

Kontaktujte svého veterináře, aby ověřil, zda je bezpečné vyvolat zvracení v vašeho psa. Řekněte veterináře , co váš pes spolknout , částku spolkla , když se požití látky a její celkové zdraví.
3

Zeptejte se někoho, kdo vám pomůže spravovat sůl , pokud je to možné . < br >
4

Držte svého psa horní čelist v jedné ruce , a nakloňte hlavu . Posuňte svou ruku kolem brady , až palec je na střeše úst , s jeho horní ret jemně držel mezi rukou a zuby. Umístěte prostřední prst druhé ruky po malých řezáků na jeho dolní čelist a jemně vytáhněte po jeho spodní čelist . Pokud nemáte asistenta , budete muset držet odměrnou lžičku soli v ruce držel psa spodní čelist , dávejte pozor, abyste rozlití sůl , dokud psa ústa zcela otevřená.
5

Připravte si pomoc místa 1/2 lžičky . Sůl v zadní části jazyka psa . Uvolněte mu čelist , a umožnit mu zavřít ústa.
6

Dávej si pozor na psa , dokud dokončení zvracení , a neumožňují jí znovu požívat její zvratky . Polotovarů žádné následné -up pokyny od svého veterináře .

Copyright © www.421948.com