Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Psí Masážní terapie Školení

Stejně jako masážní terapie poskytuje úlevu lidem s celou řadou zdravotních podmínek , ale také poskytuje úlevu pro naše psí kamarády . Protože mnoho lidí považuje své mazlíčky za své děti nebo nejlepší přátelé , oni a rsquo , kterou jste ochotni utratit peníze za stejných druhů léčebných postupů , které by si pro sebe , včetně masážní terapie . Tak, to je pole naložená pracovní příležitost pro jedince s řádné školení .
Definice

Canine masážní terapie odkazuje na použití hluboké tkáně tlaku na svaly psa . Cílem je k rostoucí krevní oběh, zmírňuje napětí a stres , podpora hojení , a dokonce i zvýšit rozsah pohybu u psů s určitými druhy zranění nebo podmínek hnutí omezující .

Kvalifikace

Každý, kdo chce být psí masážní terapeut by měl být v první řadě , mít lásku k zvířatům a touhu zmírnit utrpení. Pozadí v masážní terapii , zatímco výhodné , není nezbytně nutné , v závislosti na webové stránky Equissage . Nicméně, většina veterinární zařízení, nabízející psí masážní terapie bude vyžadovat nějaký druh výcviku. Certifikace není vyžadována.
Training

Další možnosti školení existují v oblasti psího masážní terapie , než si možná zpočátku myslet . Například , Equissage nabízí certifikační program , během něhož se studenti učí o spletité masážní terapie pro psy . Domácí Studijní program se vztahuje na správné zacházení s různými psích plemen , psím fyziologie a dokonce i jak se na trhu psí masážní podnikání. Pet Masáže, Ltd. , jiný poskytovatel výcviku psů masážní terapie , nabízí živé i domácí studijní třídy. Masážní terapie školy nebo veterinární vysoká škola ve vašem okolí může mít kurz na mazlíčka , nebo ještě přesněji , psí masáže. Jako alternativu , zkontrolujte, zda on-line za veterinární masážních programů, které lze provést na dálku.
Certifikace

I když žádné státy v současné době vyžadují psí maséři být certifikovány , a dokonce i veterinární kanceláře nesmí vyžadovat, aby toto , to může udělat víc obchodovatelné . Stejně tak může vštípit pocit důvěry v ty, kteří přinášejí své psy na vás. Dokončení výcviku Equissage , například , opustí vás s certifikátem schváleným Národním certifikačním komise pro léčebné masáže a karoserie ( NCBTMB ). Pet Masáže Kurz vede k podobným certifikaci , a to jak NCBTMB a americkou Masážní terapie asociace .
Úvahy Spojené

I když neexistují žádné spolehlivé odhady plat pro psí masérů , se domnívají, že masáž terapeut , který vykonává na člověka může vydělat kdekoli mezi 25.025 dolar a 48.086 dolarů v jejím prvním roce praxe , podle Payscale.com . Zatímcopsí masážní terapeut může účtovat sazby podobné sazeb lidských klienty , mějte na paměti, že se jedná o poměrně nový obor . Tam jsou ještě mnohem méně majitelé domácích zvířat dostat jejich pooches masáž , než jsou lidé dostat je pro sebe , nebo pro ty lidské miloval .

Copyright © www.421948.com