Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

To psi jsou povoleni potraviny jíst

Dr. Ihor Basko , veterinář a majitel Všechny velké a malé bytosti Holistic Veterinary Clinic , naznačuje, že je široká škála přírodních potravin, které jsou nejen bezpečné pro vašeho psa jíst , ale může poskytnout váš mazlíček s vitamíny, minerály a živiny , aby se mohla prospívat. Zelenina, ovoce, obilí a maso by se mělo stát nedílnou součástí vašeho psa stravy .
Ovoce a zeleniny

Jablka, borůvky , brusinky a banány jsou bezpečné pro psy , v malých množstvích . Tyto plody jsou dobrým zdrojem antioxidantů a vitamínu C. Kromě toho mohou banány zlepšit trávicí systém tím, že podpoří růst užitečných bakterií. Na webových stránkách Natural Animal Care naznačuje vodě nebo odšťavňování ovoce bude snazší stravitelné. Semena a stopky by měly být odstraněny z jablek , protože mohou být jedovaté ve velkých množstvích .

Psi mohou jíst mrkev , brokolice, zelené fazolky a zelené listové zeleniny. Na webových stránkách skutečný vlastník naznačuje, že zvýšení denní dávky psa zeleniny může pomoci předcházet obezitě. Zelenina může být začleněn jako součást vašeho psa jídlo , nebo mohou být použity jako dárky , v místě psí suchary nebo high - kalorické občerstvení. Dentice štěňata se mohou těšit také na kousání mražené baby karotkou . Dr. Basko doporučuje, aby 20 až 40 procent vašeho psa stravy se skládá z vařené zeleniny , nebo že 5 až 10 procent vašeho psa stravy se skládá ze syrové zeleniny .
Škroby a obilí

Dr . Basko naznačuje, že škroby jsou bezpečné krmení psů. Ten navrhuje omezit bílé rýže , protože to může vést k obezitě . Nicméně, obilí , jako oves, ječmen a hnědá rýže mohou být bezpečně sežerou psi , nebo zabudováno do psa pravidelné stravě . Doporučuje založit 20 až 30 procent denního příjmu potravy psa na obilí , výrobky na bázi .
Maso

Podle vlastníka psa Guide ,BARF ( Biologicky vhodné Raw Food ) Filozofie zastánci krmení psů syrové kuřecí , hovězí, krůtí a dalších masných výrobků. Teorie za toto hnutí je , že psi , ve volné přírodě , nejezte vařené potraviny a komerčních krmiv pro psy jsou chybí enzymy, které psi potřebují zůstat zdravý . Filozofie BARF také doporučuje dávat psům syrové kosti. Nicméně, tam jsou ti, kteří nesouhlasí s tímto přístupem . Například , Dr. Jon Geller , DVM a spisovatel pro psa kanál , vysvětluje, že psi mohou smlouvu parazitů , salmonely a E. coli jíst syrové potraviny . Dr. Basko , konstatuje však, že štěňata potřebují více bílkovin , a ten podněcuje vlastníky , aby uživili své psy syrovým masem . Bez ohledu na to , zda je maso vařené nebo doleva syrové, mohou bez kosti a bez kůže kuřecí a krůtí poskytují dobrý zdroj bílkovin a výživy pro psy . Dr. Basko vyplývá, že 10 až 30 procent vašeho psa stravy je založen na živočišné bílkoviny .

Copyright © www.421948.com