Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Hypoglykemie loveckých psů

hypoglykemie u loveckých psů jestav, při kterém klesnehladina glukózy v krvi pouze zdravé hladiny , což vede k řadě problémů . Příznaky hypoglykémie v loveckých psů mohou být mírné až těžké . Není tam žádný lék na hypoglykemii v loveckých psů ; Nicméně , ve většině případů mohou být řízeny se změnou stravy a výživy plány. Navíc , tam byly případy , kdy se symptomy hypoglykémie snížit jak stárne psů.
Definice

Hunting dog hypoglykémie je charakterizován náhlým poklesem hladiny glukózy v loveckých psů , většinou při lovu . Standardní hladina glukózy v krvi a koncentrace pro psy je kolem 60 mg na decilitr ; pokud tato koncentrace klesne to vede k hypoglykémii . Vzhledem k tomu, lovečtí psi vyvíjet vysoké množství energie , jejich tělo se pokusí získat energii tím, že se poškodí , a za použití glukózy a sacharidy uložené v těle . Když není dostatek glukózy krmit úroveň energie vyvíjen , hypoglykémie je důsledkem .
Příznaky

Mezi příznaky hypoglykémie v loveckých psů mohou být mírné až těžké . Mírné příznaky patří únava - stejně jako to, co se děje u lidí kolem poledne , když nejedí řádné snídani. Nicméně, závažné příznaky patří křeče a zmatenost . Další příznaky hlášené lovu majitelům psů jsou spuštěny v úzkých kruzích , oči , které jsou pevné a otevřené , strachu před psovoda a běh do objektů.
Cure a údržba

neexistuje žádný známý lék na hypoglykemii v loveckých psů ; Nicméně , hypoglykémie nezdá se, že bystav, který mnozí majitelé domácích zvířat se podařilo s dietou a výživy. Veterináři naznačujíprvní změna má být krmení pro domácí zvířata několik malých jídel (čtyři až šest) v průběhu dne , místo krmení jednou nebo dvakrát denně , aby se koncentrace glukózy jsou doplňovány po celý den . Také , poraďte se se svým veterinářem o speciálních potravin, které jsou s vysokým obsahem komplexních sacharidů a vlákniny , které se rozkládají pomaleji v systému , než jednoduché cukry , které se spalují rychle.
Sledování i monitoring glukózy

Spolu s dietou s nízkým obsahem , monitoring glukózy je klíčem ke zvládnutí loveckého psa hypoglykémii . Prvním krokem je test hladiny glukózy v ostatních psů v balení , takže můžete vidět, co jenormální hladina glukózy pro lovecké smečky založené na dietě a činnost úrovni batohu je . Druhým krokem je použít tuto úroveň měřit hladinu glukózy v psa v otázce ; porovnat, jak nízká hladina glukózy ten pes klesne před krmením a při lovu se zbytkem smečky. Sledování hladiny glukózy v krvi vám pomůže zjistit, jak moc extra jídlo krmení během dne a na lov udržovat zdravou hladinu glukózy v krvi.
Monitorovacích souprav glukózy

Veterináři uvádějí, že stejné monitorovací soupravy glukózy prodávané v lékárnách pro člověka může fungovat stejně dobře pro lovecké psy . Hladina glukózy mezi 45 a 60 mg na decilitr se považuje za mírně nízké do normálu . Promluvte si se svým veterinářem o tom, které sledování kit je nejlepší pro loveckého psa a jak používat monitorovací sadu glukózy na vašem loveckého psa .
Správa hladiny glukózy Zatímco na Hunt

K dispozici jsou způsoby, jak správu hypoglykémie svého loveckého psa , zatímco na lovu snadnější . První tip je vzít s sebou potraviny, občerstvení a vitamínu napuštěná vodou nabídnout svého psa mezi zvýšené námaze . Například, někteří lovci s sebou arašídového másla a medu sendviče, výživy barů, navíc zacházejí potravin a dokonce i šťáva udržet hladinu glukózy v krvi před pádem . Dále zvažte , který Vám poskytuje loveckého psa s potravinami s vysokým obsahem komplexních sacharidů - jako je hnědá rýže , vařené libové maso . - Den před lovu
úvahy

Pokud je váš lov pes vykazující příznaky hypoglykémie , poraďte se se svým veterinářem , aby vyloučil jiné podmínky, které napodobují příznaky hypoglykémie v loveckých psů , jako jsou problémy s játry a Addisonova choroba .

Copyright © www.421948.com