Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Leg Slabost u psů

To může být docela alarmující , pokud si všimnete, váš pes zobrazení slabost v nohách . Často známkou vážného problému , noha slabost může vytvořit mnoho obtíží pro domácího mazlíčka , včetně problémů s chůzí . Jako některé problémy , které vyústí ve slabost nohy jsou potenciálně léčitelné , je důležité obrátit se na svého veterinárního lékaře při prvních příznacích slabost nohy .
Fakta

Leg slabost u psa je obvyklepříznakem a výsledek větší problém . I když je to možné, je obvykle nepravděpodobné, žeslabost má hodně co do činění s nohou vůbec . Mnoho podmínky, které mají vliv na výsledek v zadní nohy slabost . Některé problémy se dají léčit , zatímco ostatní jsou řízeny pouze s terapií .

Příznaky

Známky toho, žepes cítí slabý ve svých nohách zahrnují problémy s chůzi nebo běhu . Pes může mít potíže vstávání po vsedě nebo vleže . Kromě toho , že pes může odmítnout plnit úkoly , které měl žádný problém dělat před , jako je chůze do schodů nebo při hraní . Pes může být citlivá na svých nohou a plakat nebo fňukat , když se dotkl .
Způsobuje

Lumbosakrální syndrom je jednou z příčin pro nohy slabostí , stavy webové stránky Úžasné zvířata . Tato oslabující problém nastane, pokud nervové kořeny na psa a mícha jsou komprimovány v oblasti, která prochází bederní - sakrální části páteře psa , často způsobující bolest a slabost nohy . Psi s degenerativní myelopatie se obvykle zobrazují nedostatky v jejich zadních nohách . Slabost může mít vliv na obě nohy , nebo jen jeden. Míšní nádory mohou způsobit i zadní nohu slabost , naznačuje, že webové stránky Dog Channel . Leg slabost je častodůsledkem nádoru na oblast páteře , které se dále větví na zadní nohy .
Diagnóza

Lumbosakrální syndrom je diagnostikován pomocí vyšetřovacích , rentgenových snímků a krevní testy , uvádí Úžasné zvířata . Veterinář může také navrhnout CT , MRI nebo neurologické vyšetření. Generativní myelopatie je obvykle diagnostikována pomocí rentgenového snímku kontrastních studií, ve kterých se barvivo injekce do míchy psa . Spinální nádory jsou diagnostikovány s MRI a CT vyšetření .
Léčba

Pokud se noha slabost je způsobena bederní - sakrální syndrom , pes může být léčen v mnoha ohledech . V případě, že komprese je způsobena infekcí , antibiotika a protizánětlivé léky jsou často podávány . Pokud tyto léčby nejsou účinné , může být zapotřebí chirurgický zákrok . Ačkoli degenerativní myelopatie nelze vyléčit , její příznaky jsou často řízeny s vitamíny , cvičení , glukokortikoidů a kyseliny aminocproic . Míšní nádory jsou často odstraněny chirurgicky , uvádí, Dog Channel . Navíc , psi s těmito typy nádorů se často užívají steroidy a léky proti bolesti .

Copyright © www.421948.com