Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Helicobacter Příznaky u psů

Helicobacter je třída bakterií nalezených v obou zvířat a lidí . Žije v zažívacím traktu psů a koček . Symptomy zahrnují mírné až závažné podráždění žaludku . To způsobuje zánět, podráždění a degenerace v žlázové tkáně žaludku . Příčinou Helicobacter infekce je neznámá . Infekce je vidět především u mladých psů . Orální a nebo fekální přenos onemocnění jemožné . Helicobacter také žije v malém množství vody a zvratky , výkaly a slinami infikovaných psů.
Příznaky

Příznaky Helicobacter zahrnují nevolnost, zvracení ( které může nebo nemusí obsahovat žluč ) , průjem, bolesti břicha , slabost , nechutenství a hubnutí , dehydratace, snížená chuť k jídlu , střevní zvuky , slabost, zánět žaludku a náhlá smrt .
dehydratace

Váš pes se může projevit dehydrataci při zvracení nebo průjmem . Bude trpí ztrátou tekutin a elektrolytů , které musí být doplňovány , takže váš pes je opět zdravý . Váš veterinární lékař bude muset léčit v břiše , stejně jako dehydratace . Bude podávat tekutiny terapii silně dehydratovaných psy k vyrovnání ztrát tekutin. Váš pes bude také dostávat antibiotika po dobu dvou týdnů .
Život s příznaky Spojené

Vzhledem k tomu, velmi málo je známo o přenosu Helicobacter u psů , tam je malá rada pro léčbu , Pes s Helicobacter bude náchylná k podráždění žaludku, tak to bude mít speciální potraviny, které jsou lehce stravitelné . Také , gastritida , nebo zánět žaludku ostění , může dojít . Váš veterinář bude muset dát svého psa na zvláštním režimem , takže se můžete vyhnout potraviny, které jsou problematické pro vašeho psa zažívacího traktu.

Copyright © www.421948.com