Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Golden Retriever Dog Problémy

zlatý retrívr je velký plemeno psa se ​​vyznačuje nadýchané zlatý kabát , a byl původně vyšlechtěn k aportování zvěře vodní ptactvo , jako jsou kachny při honech . Inteligence a přátelská povaha zlatých retrívrů dělali je populární jako vodicích psů , pátracích a záchranných psů, drog psů a domácím mazlíčkům . Nicméně, jako většina velkých plemen , tento typ psa je náchylný k rozvoji řady zdravotních problémů.
Dysplazie kyčelního kloubu

Dysplazie kyčelního kloubu postihuje více než 15 procent Zlatý retrívr psů , v závislosti na přírodní psí zdraví Opravné webové stránky . I když se předpokládá, že se dědí , také to může být způsobeno nadměrným hmotnosti nebo očkování . Zatímco někteří psi s touto podmínkou , může dojít pouze lehké kulhání , jiní mohou mít kompletní dislokace kyčelního kloubu a stát se nemůže chodit . Veterináři obvykle doporučit léky , jako je glukosamin a chondroitin , aby přispěla k udržení zdraví kloubů .
Nafouknout

nafouknout , také známý jako žaludeční dilatace , je způsobeno nahromaděním plynu v žaludku , někdy přimět zvíře skončit s pokřiveným žaludku . Psi s většími , hluboké truhly jako je zlatý retrívr , jsou často náchylné k tomuto stavu. Příznaky mohou zahrnovat nafouklé břicho , zvracení , nadměrné slinění a mělké dýchání . Váš veterinární lékař může předepsat léky používané k léčbě tohoto stavu , jako je rulík , nux vomica a carbo vegetabilis . Krmení vašeho domácího mazlíčka menší porce jídla po celý den mohou také pomoci , aby se zabránilo nadýmání .
Von Willebrandova choroba

Von Willebrandova choroba , také známý jako VWD , je dědičné porucha srážlivosti krve známo, že ovlivňují zlatý retrívr psů. Zvířata s touto poruchou může dojít krvácení z nosu nebo dásní , bude krvácet přílišně na zranění a dokonce může mít krev v moči . Nejlepší léčbou je včasné odhalení , pak prevence . Pet majitelé, kteří všimnout časté krvácení u psa by měla okamžitě vzít k veterináři . Psi s touto podmínkou by nemělo být dovoleno účastnit se tvrdou hrou a měl by jíst měkké jídlo, které nezpůsobí zranění dásní .
Epilepsie

Epilepsie v zlatých retrívrů je obvykle dědičná ale může být také způsobena tím, očkování , otrav , onemocnění jater , onemocnění ledvin , poškození mozku nebo nádory , a také úžehu . Příznaky epilepsie se záchvaty , což psa pěna u úst , zkušenosti svalové kontrakce a , v některých případech dokonce i omdlít . Veterinář bude obvykle Vám antikonvulzivní léky, jako je například fenobarbital ke kontrole záchvatů , ale některé byliny mohou být také použity , jako lebky , ovesné slámy a kozlík .
Aortální stenóza

aortální stenóza je častým problémem srdce často vidět u velkých plemen psů , jako zlatých retrívrů . To nastane, když ječástečné zablokování proudění krve , když opouští levé komory. Srdce pak musí čerpat těžší prosadit krve a to může způsobit zdravotní problémy, po delší dobu, nebo dokonce smrt. Bohužel , tento stav je těžké odhalit. Příznaky mohou zahrnovat mdloby nebo únavu v průběhu hry a cvičení. Veterináři mohou předepsat beta blokátory k léčbě stavu . V mírných případech může být nutná žádná léčba . Chirurgie otevřít stenotickými oblast srdce a dělat to širší je také možnost.

Copyright © www.421948.com