Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jaké jsou Léčba psí inkontinence ?

Majitelé psů často obviňují močových nehody svého mazlíčka o otázkách souvisejících s chováním . Nicméně, psí inkontinence ,technický název pro tento společný problém , je někdyvýsledkem zdravotních problémů , a to zejména u starších psů . Známky toho, že váš pes trpí inkontinencí patří úniku nebo driblování moč , mokré skvrny na spaní místo psa a podráždění kůže kolem genitálií. Pokud zjistíte, inkontinence ve svém štěně , poraďte se s veterinářem hned , jak tam může být vážnější základní zdravotní problém , jako je infekce močových cest.
Fenylpropanolamin

Tato bezpečná , nehormonální lék je nejvíce široce předepsané léčby pro psí moči . Po předepsané pro člověka ,FDA zakázán fenylpropanolamin z důvodu vedlejších účinků , jako je vysoký krevní tlak , ale nezdá se, že tento problém způsobují při veterinární použití . Oba mužské a ženské psů může trvat fenylpropanolamin , více obyčejně známý pod značkami Propalin nebo Proin . Droga funguje utažením močový svěrač , aby se zabránilo úniku , což sníží počet dopravních nehod .
Hormonální léčba

V některých případech , inkontinence psa může vyplývat z určitých hormonů defficiencies , které jsou snadno léčit . Ošetření nahrazuje chybějící hormony s jinými hormony nebo náhražky obnovit rovnováhu v systému vašeho psa. Chemická sloučenina diethylstilbestrol , například , často nahradí estrogen . Váš pes dostává hormony v malých denních dávkách v první, a pak jednou za týden po tom. Vzhledem k tomu, že dávky jsou tak malé , vedlejší účinky jsou velmi vzácné . Obvykle se psů , jejichž inkontinence je hormon související musí zůstat na hormonální léčby po zbytek jejich života . Feny dostávají hormonální léčbu častěji než muži .
Antibiotika

Někdy inkontinence je vlastně příznakem infekce močových cest ( UTI ). Infekce močových cest jsou infekce způsobené invazivními bakteriemi, které často vytvářejí významné nepohodlí a bolest pro vašeho domácího mazlíčka , nemluvě o ztrátě kontroly močového měchýře. Dobrou zprávou je, že infekce močových cest jsou velmi snadno léčit antibiotiky. Uklidit infekce močových cest a inkontinence vašeho psa zmizí ve většině případů. Vždy antibiotika s opatrností , nicméně, jak některé psi mohou reagovat s vedlejšími účinky , jako je průjem a zvracení . Informujte se u svého veterináře, aby zjistil, jestli je to nejlepší volba. Můžete také zvážit alternativy antibiotik , jako jsou homeopatické léčby .

Copyright © www.421948.com