Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Nevolnost u psů a amp ; Přírodní prostředky

Bohužel , i ten nejlepší se staral o psy vyvine nemoc u nějakého bodu v jejich životech . Je-li tato nemoc patří nevolnost , bude váš pes bude schopen říct, co je špatně , nebo co bude dělat to lépe. Být upozornění na změny v chování vašeho psa , jako je letargie , nadměrné slinění nebo nedostatek chuti k jídlu, dáme vám vědět, to je problém . Znalost různých procedur pro psí nevolnosti vám pomůže rozhodnout o nejlepším průběhu léčby pro vašeho psa.
Bland Diet

Jeden jednoduchý lék na psa, který vyvinula nevolnost je odstranění přístup k potravě po dobu 24 hodin . To vám dá žaludek vašeho psa příležitost k odpočinku . Je však důležité zajistit, aby váš pes má přístup k dostatečným množstvím čerstvé , čisté vody za všech okolností , jinak by se mohl stát dehydrataci. Jedná se zejménaobavy , pokud váš pes zvrací , taky. Jakmile se znovu zavést jídlo , zvolte mírné , nevýrazné potravin, které se snadno na vašeho psa žaludku , jako je rýže, brambory nebo vařené kuře podle internetové stránky Vetinfo . Poté pomalu přidávejte Vašeho psa pravidelné jídlo zpěttrochu na čas , sledoval , jak mu to toleruje , v příštích dvou dnech.


Peppermint

V přírodě psi bude jíst trávu a byliny pomoci zmírnit nevolnost. Vzhledem k tomu,domácký pes nemůže jít při hledání těchto užitečných bylin , lze si představit některé bylinky do svého jídelníčku pomoci . Peppermint , podle Vetinfo , může pomoci zmírnit nevolnost ; Nicméně , stejně jako jakékoliv léčby , je třeba se poradit s veterinářem jako první. Můžete buď posypeme syrové listy máty do vašeho psa potravin nebo si čaj z listů. Tato léčba je nejlépe podávat s nedráždivou dietu , ale může být ve směsi s pravidelnou stravou v nouzi .
Jinými bylinami Spojené

Podle klubové internetové stránky ZOO , můžete také použít třezalku tečkovanou nebo hořec vytvořit tinkturu nebo čaj, pro nevolnost vašeho psa . Oba jsou známo, že pomáhají zmírnit nevolnost a zvracení . Oba jsou bylinné léčby vyrobené z rostliny a často se používají k léčbě různých symptomů u lidí . Stejně jako při léčbě máty , měli byste se poradit se svým veterinářem před podáním .

Copyright © www.421948.com