Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak rozpoznat administrovat u psů

Mange jekožní onemocnění u psů , který je způsoben napadení mikroskopických roztočů . Roztoči jsou přenosné z jednoho psa na druhého , ale u zdravých psů roztočů stačí přidat na stávající populaci na vašeho psa a jak roztoči a pes žít harmonicky . Je to proto, žeurčitý počet roztočů na psa je normální , ale když se roztoči množí v jednom malém prostoru , může dojít k mírné až závažné kožní problémy . Vyhledali léčbu pro psy s svrabu je důležité, což je důvod, proč je důležité znát příznaky svrabu . Spojené Návod
1

Pozor na nadměrné poškrábání . Psi s sarkoptového svrabu často škrábat se šíleně a posedle . Typickyuši , lokty , obličej a nohy budou ovlivněny , ale i jiné oblasti těla psa jsou také citlivé na mange .
2

Pozor na nadměrné kousání a lízání . Váš pes se bude olizovat a kousat plochu, kterou má roztoče pro stejného důvodu se poškrábání - je podrážděná . Lízání a kousání opakovaně na to má uklidňující účinky pro vašeho psa .
3

Podívejte se na vypadávání vlasů . Pokud váš pes má svrab , neustálé škrábání , kousání a lízání obvykle vede k lysiny , červenými skvrnami , vředy a výtluků . Oblasti váš pes škrábance mohou také nakazit . Plešatý oblastí může vypadat šupinatý nebo polka dot -jako v vzhledu.

Copyright © www.421948.com