Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Leg Zabarvení na Canine

Stav psí kůži může pomociveterinář určit celkové zdraví psa. Zabarvení nohy psa může znamenat několik různých podmínek, a to pouzeveterinární lékař může určit, co tyto podmínky , může být . V některých případech ,zbarvení může být obtížné vidět kvůli psovi srst , zatímco v jiných se pes ztratí vlasy azabarvení se stává velmi patrné. Spojené Příznaky Spojené

zabarvení kůže u psa je nejčastěji viděno jako ztmavnutí nebo zesvětlení normální barvy na kůži psa . To může být s nebo bez ztráty srsti na nohách . Toto je nejběžnější na bércích , nejblíže k tlapky , i když je možné vidět v celém úseku . Pleť se může změnit , stále silnější a hrubší .
Podmínky Spojené

I když je třebaveterinář určit přesnou diagnózu zdravotního stavu , tam jsou podmínky, které mohou způsobit kožní zabarvení . Podle odborných pracovníků na Go Pets Americe Acanthosis nigricans jeztmavnutí kůže v důsledku konzistentní a chronického zánětu. To typicky zahrnuje ztluštění pokožky . Akrální dermatitida je ztráta pigmentace kůže, kožešiny kvůli konzistentní lízání . To je často doprovázeno ztluštění kůže , krvácení a mokvání kůže . Akutní vlhký dermatitida , také známý jako horké skvrny , je charakterizován zarudnutí kůže , jakož i vytékání kůže . Horké skvrny se mohou také cítit horký na dotek . Tento typ stavu pokožky způsobuje, že kůže , aby se stal velmi vlhké a nepříjemné pro psa , což psa lízat nebo kousat na místě.
Varování

I když existuje jsou nohy odbarvení podmínky, které mohou udeřit velmi náhle , nejčastěji tam jsou varovné signály , které lze nalézt při pečlivém pozorování . Podle odborníků Pet vzdělávání je , že většina onemocnění kůže , které mají vliv na nohy jsou doprovázeny lízání a žvýkání nohou . Pokud tento stav přetrvává i po výměně psa jídlo odstranění potenciál pro potravinovou alergií , které mohou způsobit kousání nebo lízání nohou , se doporučujevýlet k veterináři . Změna potravin může být provedeno před nebo poté, co mluvil s veterinárním lékařem.
Léčba

Veterinární lékař smí podatantibiotika , aby se zabránilo psa před smluvní infekci z kůže jsou rozbité a bolest , která může nastat z kousání a lízání kůže . Veterinární lékař smí podat steroid k urychlení procesu hojení , i kdyžpořadí léků dodané a rozsahu je na veterináře. Kromě toho veterinární lékař může navrhnout změnu potravy vyloučit potraviny alergie a užívání Elizabethian límec , aby se zabránilo psa od dosažení jeho tlapky . Časté koupání může být také navrhl pomoci , aby se zabránilo infekci.

Prevence

Kožní problémy často zobrazují bez velkého varování. Zabarvení nohou může být zabráněno tím, že krmí psovi zdravé krmivo , které obsahuje masné výrobky jako primární složky , spíše než kukuřice nebo jiného typu zrna potravin, které mohou způsobit potravinové alergie . Pokud pes začne příliš žvýkat nebo olizovat na tlapkách nebo nohou , by měl být přijata opatření prostřednictvím školení nebo léků. V případě, že lízání je způsobeno nudou , pak školení a cvičení mohou být způsoby, jak zabránit kožní podmínky, které odbarvení nohu . Pokud lízání se provádí jako uklidňující způsob úzkostným psa , pak může být nezbytné školení a léky . Veterinář bude moci rozhodnout, zda a jaké léky by měly být použity , stejně jako vám pomůže zjistit příčinu kousání nebo olizování .

Copyright © www.421948.com