Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Pes zdraví

Přírodní domácí opravné prostředky na spirálový Cats & Psi

Parazité jako jsou škrkavky a heartworms mohou zamořují psy a kočky a učinit je nemocný . Veterináři lze obvykle léčit zvíře bezpečně a efektivně pro tyto podmínky , ale mnozí majitelé domácích zvířat nechtějí , aby potenciálně škodlivých látek do svého domácího mazlíčka k léčbě stavu, který může být jinak postaráno přirozenou cestou . Tam jsou některé přírodní domácí opravné prostředky vyzkoušet , než se uchylovat k veterináře , léky na předpis .
Žvýkací tabák

Když kočka nebo pes má červy, malé množství žvýkací tabák smíšený s jídlem zvířete může být dost , aby zbavit ho parazita . Nikotinu ve žvýkací tabák působí jako jed na parazity , ale nemá dostatek prvku ublížit kočku nebo psa v malém množství.

tabák jednoduše skřípnutí off , a to buď podávají přímo zvířat nebo ve směsi s jeho běžných potravin . Většina zvířat se nelíbí chuť a nemůže jíst tabák sám o sobě . Větší zvířata by měla být věnována větší tabák . Malé kočky mohou vyžadovat pouze množství tabáku nalézt v poslední palec cigarety .
Přírodních bylin

Některé byliny jsou známé pro odstranění a prevenci červy u koček a psů . Přírodní byliny , které napomáhají při trávení mohou vniknout červy z trávicího traktu , a přítomnost bylin může zabránit dalšímu napadení .

kvasie jeodrůda rostliny , které mohou být použity pro stimulaci chuti k jídlu a rychle způsobí stolice zvířetem , proto odplavování parazity . Máta peprná a skořice jsou oba dobré potravinářské přídatné látky , které pomáhají při trávení a pomáhají odstranit červy ze zažívacího traktu . Máta peprná a skořice také vytvořit nepřátelské vnitřního prostředí pro červy , a to je může nechat od připojení ke zvířeti vnitřně po požití .
Mrkev

Mrkve jsou účinné při léčbě psí červy. Mastnota na mrkev způsobit červy být vyloučen ve stolici a živiny z mrkve jsou zdravé pro psa . Mrkev posílí imunitní systém zvířete a pomoci mu bojovat s infekcí.
Česneková šťáva

Po stisknutí česnek šťávu z hřebíčku je silný anti- parazitní . Česneková šťáva stříká přímo na psa nebo kočky potravin bude téměř nezjistitelná zvířete a problém vyřešit. Šťáva nejen zbavit zvíře červů to má , ale to bude také zabránit budoucím zamoření . Přidáním černého ořechu do potravin zvířete zvýší účinek.

Copyright © cs.xzhbc.com