Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Alternativy Spot -on proti blechám a amp ; Zaškrtněte pro psy

I když spot-on, blechami a klíšťaty léčba jeobrovské zlepšení na chemikálie , které byly použity pro let na psech , stále může být skeptický pesticid, která je umístěna přímo na vašeho domácího mazlíčka kůži. Ve skutečnosti , každý výrobek , který přichází s varováním , pokud jde o zacházení s ní může způsobit neklid . Nejen, že je zdravotní stav vašeho psa v ohrožení , ale i bezpečnost ostatních vaší rodiny . Naštěstí můžete použít přirozené obranyschopnosti a zdravého rozumu jako alternativa k spot-on blechami a klíšťaty procedury.
Obojky proti blechám

obojky proti blechám jsou alternativou k spot-on blechami a klíšťaty procedury. Nicméně, over- the-counter obojky proti blechám , které používají chemikálie bude na svého psa, emitující toxické výpary , zda váš pes je vystaven blechy , nebo ne. Konstantní expozice pesticidů může vést k řadě zdravotních rizik - zejména pro psy a děti . Místo toho můžete vytvořit svůj vlastní přírodní bleší obojek třením éterických olejů na tkaniny límec nebo šátek je třeba dát kolem krku Vašeho psa . Použijte tea tree olej , citrónový olej , rozmarýnový olej, eukalyptový olej, levandulový olej nebo pelargónie oleje na obojku Vašeho psa jednou týdně , aby se zabránilo blechy .
Kůže a ošetření vlasů

Koupání a připravit svého psa jsou alternativy k spot-on blechami a klíšťaty procedury. Vyhněte se šampony s chemickými látkami a pesticidy , které jsou nabízené jako blechami a klíšťaty šampony. Pravidelná koupel jemným šamponem bude stačit . Použije se dostatečné množství šampon vytvořit dobrý kabát pěny a dobře opláchněte . Proveďte opláchnutí jablečného octa a vody nebo v páře citrony ve vodě. Dejte máchání ve spreji a mokré svého psa důkladně . Bleší hřeben je také účinným nástrojem pro odstranění blech a klíšťat pro vyhledání , když jste se připravit svého psa . Použijte pinzetu vytáhnout klíště hlavou . Umístěte pinzety co nejblíže kůži psa , jak je to možné. Potravinářská Rozsivková Earth -bezpečné blechami a klíšťaty odpuzující . - Může být uveden na lůžkoviny vašeho psa , stejně jako přímo na vašeho psa
doplňky stravy Spojené

Co krmíte svého psa také může býtalternativou k spot-on blechami a klíšťaty léčby. Paraziti jsou více přitahovány k nezdravých zvířat , než ty zdravé . Bohužel, mnoho krmiv pro psy nejsou nejlepší jídlo pro vašeho domácího mazlíčka . Psí potraviny často používají plniva , jako je kukuřice a pšenice , zatímco nepoužíváte téměř dostatek bílkovin , aby se vaše zvířátko zdravé. Psí strava by měla sestávat z 25 procent bílkovin , 25 procent zeleniny a 50 procent celozrnných obilovin . Nejlepší způsob, jak dodat to je přes syrové stravy nebo domácí stravou . Alespoň zkontrolovat složky svého granulí , aby bylo zajištěno, že není závislý na plniv a konzervačních látek . Kromě denní dávky syrového česneku a vitamínů skupiny B může odradit blechy , stejně jako přidání jablečného octa na vašeho psa vody.

Copyright © www.421948.com