Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Diabetes & amp; Záchvaty U psů

Ne všichni psi, kteří mají záchvaty epilepsie . Jedna obyčejná příčina záchvatů u psů jenástup diabetu. Vaše zvíře musí být pečlivě sledován doma , a mohou vyžadovat inzulín , aby se zabránilo záchvaty Identifikace
.

Pokud váš pes vyvíjí diabetes, nejspolehlivější způsob, jak udržet kontrolu na jejich hladiny glukózy v krvi je s krví glukózy metr . Diabetes u psů se obvykle vyžadují inzulín , které pomáhají spravovat onemocnění .
Efekty

Záchvaty jsou křeče nebo záchvaty , které přicházejí náhle , bez varování. Příčiny záchvatů u psů může býtnádor na mozku , požití toxických látek , epilepsie a metabolické poruchy , jako je cukrovka , selhání ledvin nebo selhání jater.
Potenciál

Psi , které se inzulín může mít záchvaty z předávkování inzulínu . Předávkování inzulínu může vést k nízké hladiny cukru v krvi , které mohou vyvolat záchvaty .
Úvahy

Je důležité , aby se váš pes viděn veterinářem co nejdříve poté, co zažil záchvat. Tím se zajistí správné diagnózy a léčby tohoto onemocnění.


PREVENCE /řešení

Ujistěte se, že sledovat léčebný plán svého veterináře pro vašeho domácího mazlíčka. To vám pomůže , aby se zabránilo komplikacím diabetu a podávání inzulínu a pomůže snížit počet záchvatů váš pes má .

Copyright © www.421948.com