Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Preventivní Heartworm a Tasemnice Léčba psa

S heartworms jevážné onemocnění u psů . Tasemnice jsou spíše zlost kvůli hrubosti faktoru mají pro lidské společníky psů . Bez ohledu na to , zajištění vašeho psa je parazit bez je jednou z hlavních povinností vlastnictví pet . Až do nedávné doby , prevenci a ochranu před heartworms tasemnic vyžaduje dva procesy a dva různé léky . Nyní jeden produkt , Iverhart Plus , bude chránit svého psa před heartworms a poskytnout de- odčervení na tasemnice . Musíte však stále poskytují samostatný produkt, k ochraně proti blechám , které jsoupříčinou většiny tasemnice infekcí u psů.
Heartworms

prevence Heartworm je nejvíce snadno dosáhnout pomocí měsíční , orální dirofilariózy preventivní léky. Tyto produkty jsou k dispozici na lékařský předpis od svého veterinárního lékaře . Většina veterinářů bude vyžadovat, aby pes má zkoušku dirofilárií před předepsáním preventivní . Důvodem je, že dává preventivní psovi , který má Heartworms může být nebezpečné . Pokud váš pes má pozitivní test na heartworms , budeveterinář předepíše léčbu. Jakmile je léčba je kompletní , budelékař začít psa na běžné heartworm preventivní .
Odčervení

Mnoho Heartworm preventivních pilulky také odčervení pro běžné střevní parazity , jako jsou škrkavky , měchovci a tenkohlavcům . Iverhart Max poskytuje ochranu proti Heartworms , škrkavky , měchovci a plochým červům . Heartgard Plus a Tri -Heart Plus poskytují odčervení pro Heartworms , škrkavky a měchovci . Interceptor poskytuje odčervení pro heartworms , škrkavky , tenkohlavcům a některé druhy měchovci . Sentinel a Advantage - multi poskytuje odčervení pro Heartworms , škrkavky , měchovci a tenkohlavcům .
Blechy

Klíčem k prevenci tasemnici vašeho psa , aby se vaše psí blechy -bez . Psi dostat tasemnice , když se kousne nakaženou blechu . Nejlepší způsob, jak chránit váš psa blech - a nakonec tasemnic - je použít lokální bleší odpuzující produkt k dispozici z vašeho veterinárního lékaře . Tyto výrobky jsou mnohem bezpečnější a mnohem účinnější než volně prodejné přípravky . Společná bleší repelenty dispozici od veterináře patří revoluci, Advantage a Frontline .
Tasemnice

Tasemnice jsou s největší pravděpodobností být diagnostikována v vašeho psa , když vidíte, tasemnice segmenty prošel ve stolici psa nebo kolem pet anální oblasti . Nicméně, je todobrý nápad, aby svého psa do veterinárního lékaře pro fekální zkoušky každý rok , a je možné, želékař může diagnostikovat infekce tasemnice z této rutinní součást psa roční prohlídku. Váš veterinární lékař zajistí, váš pes je na dobré bleší odpuzující a předepíše Odčervovací zbavit pet tasemnice . Běžné odčervení léky používané pro psy s tasemnic , včetně Panacur , Vercom , Droncit a Cestex .

Copyright © www.421948.com