Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Droždí & amp Pivovarské ; Prevence Tick

Pivovarské kvasnice , droždí , které zbyly z výrobě piva , má mnoho zdravotních výhod . Jedno použití je tradičně na odpuzování blech a klíšťat . Ačkoli tam je malý vědecký důkaz k prokázání, že to funguje , myšlenka je zdravé : pivovarské kvasnice zvyšuje kyselost krve , který odpuzuje klíšťata a blechy . Jablečný ocet funguje na stejném principu
pivovarské kvasnice

Pivovarské kvasnice jsou jedním z vedlejších produktů z výroby piva : . Existuje mnoho kmenů kvasinek používaných v výrobě piva , ale dva zvíce Mezi běžné typy patří Saccharomyces boulardii a Saccharomyces cerevisiae , podle University of Maryland Medical Center. To bylo použité jako potravinový doplněk pro let , a bylo prokázáno, že pomáhají s antibiotiky spojený průjem . Je nejvyšší v mnoha vitaminů B - komplexu , v závislosti na University of Maryland Medical Center , ale ne na vitamín B12 , jeden z vitamínů skupiny B nacházejí v červené maso a často chybí ve vegetariánské stravy . Pivovarské kvasnice jsou také vysoko v chromu a selenu. To je kontraindikován u pacientů užívajících inhibitory MAO , léky běžně předepisované k léčbě deprese .
Pivovarské kvasnice a prevence Tick

Můžete si dát pivovarské kvasnice pro psy ve formě tablet na odpuzování blech a klíšťat , Oni obecně chutná , podle Vetinfo4dogs.com . Podle článku na PETA.com , poskytované PetMD , pivovarské kvasnice pro psy ve směsi s česnekem je účinný odpuzující blechy a klíšťata . Tento článek uvádí, že samotný pivovarské kvasnice bude pracovat pro kočky , ale žečesnek by měl být vynechán . Důkazy , že kvasnice pivovarské práce je založena buď na tom, ževitamin B komplex v pivovarských kvasnic je přínosem pro zvíře a posiluje jeho imunitní systém , nebo že je krev kyselé , který odpuzuje blechy a klíšťata . Článek Rose Marie Williams v Townsend newsletteru popisuje důležitost udržování imunitní systém psa zdravé držet blechy a klíšťata daleko . Poznamenává , že jestarý a nemocný pes, který bude zamořené blechami . Krmení zvířat dobrá strava , včetně B-komplex vitamínů , je jeden způsob, jak udržet svůj imunitní systém zdravý . Vetinfo4dogs.com konstatuje, že pivovarské kvasnice zvyšuje kyselost krve . Míchaný s česnekem , který rovněž odpuzuje blechy a klíšťata vzhledem k jeho vůni , může to býtúčinný repelent . Dvě lžíce . jablečného octa přidán do psa vody může mít stejný účinek .
Další způsoby Tick prevence

Další způsoby prevence klíšťat patří nosit dlouhé kalhoty a ponožky , a dokonce i ujímání legíny pro vašeho psa ze starých ponožek a triček . Klíšťata čekat na dlouhé trávě na teplo těla savce . Když cítí , že teplo , ale skočit . Pokud není nic pro ně na západku ( vzhledem k oděvu ), budou klesat . Jiný způsob prevence klíštěte je aplikovat citrusové silice . Blechy a klíšťata jsou odpuzoval vůní citrusů. Můžete dokonce použít citrónovou šťávu na vašeho domácího mazlíčka kabát jako neškodný a potenciálně efektivní preventivní opatření podle článku o PETA.com .

Copyright © www.421948.com