Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Česnek Flea léčba

Pokud blechy napadají svého psa , jakmile váš domov bude zamořené stejně. Nejlepší způsob, jak zabránit tomu, aby se k léčbě psa blech během bleší sezóny . Nicméně, mnoho bleší ošetření obsahují chemikálie . Pro léčbu bleší které nepoškodí svého psa , zkuste léčbu česnek bleší .
Česnek pro blech

Můžete krmit svého psadenní dávka česneku se jí zbavit blech . Pro malou psa , by je třeba jen čtvrtinu až třetinu velkého hřebíčku - nebo celé jedné z malých hřebíčku nalezených v baňce česneku . Velký pes může jíst jeden velký stroužek česneku denně. Pokud jí dát příliš mnoho česneku , mohla by mít chudokrevné reakci. Použití pouze čerstvé , syrové česnek , nedrťte je nebo mince pro přístup šťávu uvnitř. ( Nekrmte česnek celek , jak to projde systému vašeho psa neefektivně . ) Jakmile váš pes je pravidelně požití česneku , vůni a chuť to bude v její krvi , takže její krev chutná na blechy . Pokud váš pes také najde česnek nechutný , promícháme v arašídové máslo .
Přidat kMix

Můžete kombinovat v některých pivovarských kvasnic , aby se krev svého psa ještě méně atraktivní pro blechy , Lžičky pivovarských kvasnicden je dost pro malého psa , alžícedenně stačí na velkého psa . Pokud váš pes má alergickou reakci v podobě vyrážky , přestat používat pivovarské kvasinky v česnekové směsi.
Vitamin B1 je také přírodní bleší odpuzující . Podle článku " Blechy & amp; klíšťat " (viz odkaz níže) , 5 mg vitaminu B1den může odradit blechy
Další výhody Galerie

Kromě jízdy . od blechy vašeho psa , česnek nabízí i další zdravotní přínos pro vašeho psa. Klíšťata a červi jsou také odrazil chutí a vůní česneku . Kromě toho bude česnek snížení cholesterolu vašeho psa a pomáhá mu mají zdravější srdce.

Copyright © www.421948.com