Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Domovská stránka prostředky pro psy s rakovinou

Psi jsou citlivé na stejné faktory životního prostředí , jako lidí, včetně nečistého vzduchu, herbicidů , insekticidů a konzervačních látek a chemických přísad v potravinách . Veterináři jasně uvedl, že zlatých retrívrů a boxeři jsou náchylnější k rakovině , než jiná plemena , ale důvody jsou zatím nepochopil .

Zatímco domácí opravné prostředky pro psy s rakovinou mohou být užitečné , prosím ne jejich nahrazení pro kvalitní veterinární péči .
zůstat pozitivní

Psi jsou velmi citlivé na emoce jejich vlastníků . Utěšit je , pečovat o ně a udržovat svůj vlastní optimismus. To vám pomůže váš pes zůstat pozitivní .
Výživa

Rakovina bojovat diety bývají s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem tuků . Chcete-li vytvořit svůj vlastní , vařit a kanalizace 1 libry libové mleté ​​hovězí maso . Přidat 1.33 šálky vařené rýže , 0,33 libry uvařené a na kostičky nakrájené hovězí játra, 4,5 lžíce rostlinného oleje , 9 g rybího oleje , 5 drcených antacidové tablety s vápníkem , 0,33 lžičky soli náhradní a 1 rozdrcený dospělý multivitaminové . Smíchejte přísady dobře , kryt a chladem. Malý pes by měl dostávat 1 čtvrtinu této směsi denně. Částka může být upravena pro větší psy . Oteplování jídlo na tělesnou teplotu bude dělat to více chutný pro vašeho psa .
Doplňky

Vitamíny C , E a selen pomáhají zpomalit růst některých typů rakoviny . Doporučená dávka vitamínu C je 100 miligramů , na každých 10 kg hmotnosti 2krát denně. Vitaminu E ,dávka je 100 IU na každých 10 kg živé hmotnosti 2x denně .

Len jeomega 3 mastné kyseliny , které léčí zánět a pomáhá zabránit šíření rakoviny . Doporučená dávka je 1 čajová lžička na šálek psí žrádlo .
Vitamin A pomáhá zabít rakovinné buňky při vysoké dávce 400 IU za každý kilogram hmotnosti.

Zelený čaj pomáhá posilovat imunitu a psí retard růst nádorů . Doporučená dávka je 50 miligramů extraktu zelený strom na každých 40 kg hmotnosti denně . Spojené

Reishi , Maitake a Shiitake houby přispět k posílení imunity a boj nádory . Doporučená dávka je 25 mg na 10 kg hmotnosti denně .

Copyright © www.421948.com