Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak zabít škrkavky u lidí

Trichinóza ( škrkavka infekce) je parazitární onemocnění způsobené kontaminovaného masa . Nedostatečně tepelně upravené maso obsahuje červa larvy , který cestuje do střev po požití . Červi rozšířil do tkáně a svalu a replikovat v hostiteli . Tyto infekce jsou nejčastější ve venkovských oblastech, kde se maso špatně zachována. Spojené Návod
1

Získat anti- parazit léky. Tento typ léčby zabíjí infekce oblými červy ve fázi střevní . Pokud jsou škrkavky se stěhovali do svalů , tento lék není účinný . Název značky antiparazitní léky patří albendazol a mebendazol .
2

Jezte kokosový ořech . Coconut je přírodní lék od starověku. Lžíce kokosu a následně 60 ml ricinového oleje je účinný proti oblým červům .
3

Jezte česnek. Česnek jeběžné léčbě mnoha onemocnění, včetně škrkavky . Česnek je účinný proti střevním oblým , stejně jako ty, které byly přeneseny do svalů . Česnek je absorbován avůně se šíří po celém těle , zabíjet škrkavky .
4

Vezměte dvě polévkové lžíce šťávy papáji . Papaya šťávy smíchané s medem a teplou vodou je výkonný ošetření proti oblým červům .
5

Drink pelyněk . Pelyněk je látka, která se nachází v absintu . Šestnáct gramů pelyňku se smíchá s olivovým olejem jako silný škrkavka vraha. To může být také použit jako klystýru pro rektální infekce červů .

Copyright © www.421948.com