Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jaké jsou Léčba potravinové alergie v Labrador Retreivers ?

Potravinové alergie v labradorských retrívrů způsobit svědění kůže a uší . Váš pes bude třít obličej , žvýkat nohy a vykazuje známky suchou pokožku. Její srst může být nudné a její chuť k jídlu chudé. Pátrání po zdroji svých alergie může trvat nějakou práci , ale jakmile jste identifikovali příčinu , využití je možné .
Vylučovací dietě

K léčbě potravinových alergií u psů , musíte znát příčiny . Přísný, 12 až 14 týdnů eliminační diety je dobrý začátek . Váš veterinární lékař může poskytnout jemnou , alergenů bez jídla.
Přidat Foods Pomalu

po 12 až 14 týdnech začnou přidávat potraviny na vašeho psa stravy. Běžné alergeny jsou hovězí maso , mléčné výrobky, kuřecí maso , pšenice, kukuřice a jehněčí , ale tento seznam není úplný. Dobrý proteinová složka může být zvěřina a rýže je častolow- alergen jídlo .
Uchovávejte břiše Zdravý

Za předpokladu, že váš pes není alergický na mléčné výrobky , udržovat zdravou střevní mikroflóru s jogurtem . Pokud mléka a mléčných výrobků je na "ne" seznam , za příplatek . Zdravá střeva může zpomalit alergeny z průchodu střevní stěnou .
Vyhněte přísady

Vyberte si přírodní , vysoce kvalitní krmivo pro psy , které je bez přísad. Sója a syrovátka jsou často alergeny , takže číst etikety .
Antihistaminika

Antihistaminika mohou snížit , ale ne eliminovat potravinové alergie související svědění. V závažných případech , kortikosteroidy může být předepsán , ale jsou to krátkodobé řešení.
Změnit Foods Občas

Změna vašeho psa jídlo občas . Psi se mohou stát alergičtí na potraviny, které se dříve dobře snášeli , a to zejména pokud je podáván s vyloučením všeho ostatního .

Copyright © www.421948.com