Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak se zbavit ušního svrabu u psů

Pokud zjistíte, že vaše pes vrtěl hlavou ze strany na stranu a poškrábání uši více než obvykle , může mít ušní roztoče , malé parazity , kteří žijí uvnitř zvukovodů a způsobit ucha svědění , zápach avýtok podobný ve struktuře k kávová sedlina . Vezměte psa do svého veterinárního lékaře o vyšetření. Bez léčby , může ušní roztoči šířit do dalších oblastí těla ; nadměrné škrábání může vést k potenciálně závažné sekundární infekce .
co budete potřebovat
ušní čistící prostředek pro psy
vaty nebo podložky
Návod
1

Clean uši vašeho psa s ušní čistící prostředek určený speciálně pro uši . Propláchněte uši podle pokynů veterinárního lékaře a používat čisté bavlněné míče setřete veškerý vosk nebo vypouštění . Pokud váš pes se brání , obraťte se na svého veterinárního lékaře. Můžete zklidnění psa na čištění uší -li to nezbytné .
2

Nakloňte hlavu svého psa na jednu stranu, zvedněte boltec a spravovat předepsaný počet miticidní kapek přímo do vašeho psa zvukovodu. Opakujte na druhé straně .
3

Masážní základnu uši vašeho psa po dobu několika minut, aby se podpořit pronikání léku . Pokud některý léky dojdou uší vašeho psa , setřete čistým hadříkem .
4

Použít steroid nebo antibiotika , pokud je předepsána , snížit zánět a svědění a pomáhá léčit nějaké sekundární infekci. Některé přípravky pro ušního svrabu obsahují steroid .
5

Dopřejte sekundární kožní infekce s lokální antibiotické masti předepsané Vaším pediatrem . Ujistěte se, že váš pes pleť je čistá před aplikací masti .
6

Pokračovat použití jakékoli předepsané léky , dokud nejsou hotové , nebo váš veterinář dá pokyn k zastavení . Ve většině případů , léčba ušního svrabu musí pokračovat po dobu 10 dnů na zabití dospělých roztočů a jejich vajíček . Nedokončení kurzu léčby může dojít k opětovnému .
7

Suché uši Vašeho psa po plavání nebo koupání s cílem zabránit opakování v průběhu nebo po ukončení léčby .

Copyright © www.421948.com