Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak pečovat o předčasně štěně

Štěňata narozená před koncem období 63 dnů těhotenství se nazývají předčasné. Psi narození více než pěti dny dříve zřídka přežít. Pokud jsou během několika dní od data splatnosti , budou malé , slabé a mají menší sací instinkt a schopnost . Tyto kroky vám dobrou šanci na záchranu těchto štěňátek.
Věci, které budete potřebovat
Rough ručníkem
přikrývky
tepelnou lampu
Měřítko
Dětská láhev
Puppy vzorec
jód
dentální nit
Návod
Co udělat, aby pomohlaPředčasné štěně přežít
1

Podívejte se na štěňátka . Pokud nejsou dýchání nebo zvuk přetížené , třít každý štěně s hrubým ručníkem nebo houpat v širokém oblouku každé štěně přes hlavu dolů k uvolnění hlenu a získat plíce pracují .
2

Předčasně narozené štěňátka musí být v teple . Zvýšení teploty v místnosti , a ujistěte se, že jsou zasazené v blízkosti své matky . Pokud se s nimi zanedbá , budete potřebovat, aby se hnízdo přikrývek a použít tepelnou lampu .
3

Trávicí systém obvykle není dobře vytvořen v předčasné štěně. To nemůže strávit mléce matky jeho . Musíte krmit štěně vzorec jako Esbilac použitím láhev nebo katétr.
4

Použijte stupnici podrobně sledovat hmotnosti štěněte . To vám pomůže určit, kolik krmit a řeknu vám, je-li přibírat na váze .
5

Je-lištěně krvácí příliš z pupeční šňůry , vyčistěte kabel na jód a svázat ji na základna s dentální nit.

Copyright © www.421948.com