Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak zacházet selhání ledvin u psů

Zdravé ledviny vylučovat odpadní látky z těla ve formě moči. Selhání ledvin , často volal selhání ledvin , dochází v případě, ledviny přestanou fungovat správně. Existují dva typy selhání ledvin : akutní a chronická . Akutní selhání ledvin dochází náhle a je obvykle výsledkem dehydratace, otravy , šok, úpal nebo infekce. Chronické selhání ledvin postupuje po mnoho let , a psi často nevykazují příznaky ažselhání ledvin je v pokročilém stadiu. Chronické selhání ledvin je obvykle způsobena stářím , genetické poruchy ledvin , rakovina , imunitní onemocnění systému nebo psích ledvinových kamenů . Při správné léčbě , mohou psi , kteří trpí selháním ledvin žít šťastně po mnoho let.
Co budete potřebovat
Speciální dietní
veterinář
sladké vody
krve a testy moči < br > multivitamin
hypertenze medicíny

Návod
1

Krmivo psazvláštní dietu . Psi , kteří trpí selháním ledvin je třeba jíst psí jídlo, které má nízký obsah bílkovin, soli a fosforu . Potraviny s vysokým obsahem bílkovin může vést ke zvýšené nevolnost a zvracení , zatímco vysoké hladiny fosforu může způsobit ložisek nerostných surovin tvoří v místě poruchy ledvin . Vzhledem k tomu, low- protein dietamůže vést k podvýživě , mnoho veterinářů navrhnout krmení vašeho psaKonzervy pro psy určený pro starší psy . Hill Prescription Diet nabízí krmivo speciálně formulovaný pro psy s problémy s ledvinami . ( Viz kapitola Zdroje . ) Vyjádřete svůj veterinář kontrolovat váhu Vašeho psa a pravidelně kontrolovat ji anémie , která je snížená tvorba červených krvinek.
2

Ujistěte se, že váš pes má přístup k čisté , čerstvé vody na všechny časy . Psi , kteří trpí selháním ledvin močit často, takže musí pít hodně vody , aby z dehydrataci . Zeptejte se svého veterináře o přidání draslíku vašeho psa vody , aby její elektrolytů na správné úrovni .
3

Vezměte svého psa k veterináři na pravidelné vyšetření krve a moči . Moč a krevní vzorky jsou určeny k testování různých funkcí ledvin a ujistěte se, že stav vašeho psa se ​​nezhorší . Ujistěte se, informujte svého veterináře o změnách pití vašeho psa , jíst a odstranění návyků , aby mohl provést správné úpravy vašeho psa stravy, vitamíny nebo léky.
4

Dejte vašemu psovi denní multivitaminový doplněk obsahující vitamin B - komplex a vitamín C. Tyto doplňky vám pomůže doplnit živiny ztraceno z důvodu neschopnosti ledvin systému vašeho psa recyklace a udržení těchto vitaminů v těle. Vitamin E užíván spolu s Omega- 3 doplňků může zpomalit progresi selhání ledvin u vašeho psa.
5

léčbě hypertenze vašeho psa . Selhání ledvin může způsobit vysoký krevní tlak nebo vysoký krevní tlak, u psů . Léčbě tohoto stavu okamžitě , protože hypertenze může zvýšit progresi selhání ledvin. Váš veterinární lékař může rozhodnout předepsat váš pes ACE inhibitoru k udržení hladiny krevního tlaku v normálním rozmezí .
6

Snižte úroveň stresu vašeho psa . Vzhledem k tomu, stres může způsobit zvýšené hladiny krevního tlaku , je důležité, aby život Vašeho psa stresu zdarma jak je to možné . Mějte svého psa z extrémního tepla nebo chladu . Neprovádějte žádné nové změny na životní prostředí vašeho psa . Nezavádějí žádné nové domácí zvířata do vaší domácnosti do zdraví vašeho psa se ​​zlepšila.

Copyright © www.421948.com