Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Co Dog Blechy jíst ?

Psí blechy jsou jen jedním z několika druhů blech , které mohou živí psí krve. Pes blecha ( Ctenocephalides canis ) je poměrně vzácné , takže blecha , že ve skutečnosti vadí psům nejvíce jeblecha kočičí (Ctenocephalides felis ) . Ale pes blechy , kočičí blechy a lidské blechy se živí stejné věci , bez ohledu na to , jaké druhy .
Bleší larvy

Nezralé blechy , nebo larvy , ztrácet dvakrát , než se nakonec točit kuklu , aby se stalpro dospělé blecha . Jedí bleší výkaly , mrtvý hmyz a odumřelé kožní buňky .
Bleší dospělí

Dospělý pes blechy se živí krví zvířat a lidí. Dávají přednost krev psy, kočky, skot , hlodavci a ptáci .
Fena Blechy

krevní moučka je obzvláště důležité, aby fena blechy . Ona potřebuje krev rozvíjet plodné vejce do 48 hodin po páření. Ona může naklást až 2000 vajíček v jejím životě .
Ochutnávka Vzorky zdarma Spojené

I když pes blechy preferují krev zvířat a ptáků , budou instinktivně kousat jakékoliv zvíře , které přistát na a ochutnat krev. Často se lidem bolestivé kousnutí tímto způsobem.
Úvahy Spojené

Vzhledem k tomu, psí blechy dospělé se živí krví , aktuální bleší vrazi , jako je Frontline a Advantage byly vyvinuty , aby jed přímo do krevního oběhu zabít blechu po krmení . To je smrtící na blechy , ale ne na jejich hostitelů .

Copyright © www.421948.com