Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak ulehčit psí ušní infekce s olivovým olejem

Stejně jako lidé , zvířata trpí běžných nemocí. Některá plemena jsou náchylnější než jiní některých onemocnění , včetně dutin nebo zánětu středního ucha . Pokud seinfekce ucha je častým problémem pro vašeho domácího mazlíčka , může udeřit , když nemáte přístup k veterináři . Naštěstí , olivový olej jeneškodný , vše-přírodní domácí lék , který může přinést úlevu na vašeho domácího mazlíčka okamžitě.
Co budete potřebovat
pánev
lahvičce s kapátkem Na
Kuchyňské třídy vaření olivový olej
Návod
1

Vyplnit kapátkem láhev olivového oleje z vaší kuchyně.
2

vařit vodu pomocí malého hrnce . Když je voda vroucí , umístěte kapací láhev v ní k ohřevu oleje uvnitř . Olej by měl být dost teplo poté, co strávil jen pár minut do vroucí vody .
3

Vyjměte nádobu z vařící vody . Naplňte kapátko , který je umístěn ve víku kapátka láhve s olejem stlačením kapátka žárovku umístěný na konci kapátka . Otestujte olej , aby zajistily , že to není příliš horko tím, že upustí jeden-dva kapek oleje na vnitřní straně zápěstí. Pokud je olej příliš teplé , sedět láhev na pult několik minut nechat vychladnout.
4

Odpojit obsah kapátka do vašeho domácího mazlíčka do ucha.
5

Masáže vašeho domácího mazlíčka ucho , aby zajistily , žeolivový olej jde hluboko uvnitř. Teplý olej by měl snížit otok , zatímco léčivé vlastnosti v olivovém oleji pomůže zahnat infekci. Umístěte vatový tampon jen uvnitř vašeho domácího mazlíčka do ucha , aby olej v a , aby se vsákl přebytečný olej.

Copyright © www.421948.com