Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak se stát fyzioterapeutem pro psy

psí Fyzioterapeut pomáhá psům zotavit ze zranění v důsledku traumatu nebo nemoci . Terapeut navrhne léčebný plán na zlepšení mobility psí a snížit bolest. Psí fyzioterapeutů obvykle pracují v soukromých praxí , specializující se na psí zranění. Ale před zahájením své kariéry , budete muset získat potřebné školení a složit státní zkoušku . Zde je návod , jak se státpsí fyzioterapeut . Spojené Návod
1

Zaregistrujte se do fyzické terapie programu, která se specializuje na zvířatech . To bude magisterský program a trvat až tři roky. Chcete-li najít program ve vašem okolí , podívejte se na přírodní léčitele (viz zdroje ) ,adresář pro programy fyzikální terapie , které se specializují na léčbu psů.
2

Obraťte se na stát pro licenčních požadavků . Většina států vyžaduje pes fyzioterapeutů mít licenci . To obvykle zahrnuje vykonání státní podávat zkoušku a dokončení aplikace . Podívejte se na váš stav je licenční oddělení předpisy ve vaší oblasti.
3

Vyhledejte stáže fyzikální terapie . Během vyplňování zvířat fyzikální terapie programu , obraťte se na místní psí fyzikální terapie postupy týkající se stáží . Pokud si nejste jisti, kde najít tyto praktiky , obraťte se na několik veterinárních úřadech požádat o doporučení. S touto zkušeností bude poskytovat navazování kontaktů a odkazů , které budou pomáhat při zajištění zaměstnání na plný úvazek .
4

Aktualizujte svůj životopis . Poté, co jste získal svůj titul , aktualizujte svůj životopis , aby zahrnovala nové kvalifikace. Ujistěte se, že jsou dobrovolnické zkušenosti na psí programů fyzikální terapie a další zvláštní zkušenosti máte. Podívejte se na ukázkové psí Fyzioterapeut životopisy ( viz zdroje ) .
5

Zajistěte psa fyzioterapeutka pozici. Nenajdete tyto pozice na běžných pracovních desek . Místo toho , poraďte se se svým státním veterinárním sdružení pro nabídek práce .

Copyright © www.421948.com